Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 23:36, 29 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
szemusia napisał(a)


Iwonko, co to za hortensje? Pinki winky może? Ślicznie się wybarwiły i jak sztywno u Ciebie stoją. U mnie tylko limki sztywne - resztę muszą wiązać i mnie to wkurza. A wszystkie ścięłam tak samo nisko...
Pięknie ujęłaś na zdjęciach ten zakątek

I wiesz, od jakiegoś czasu chodzą i po głowie linie proste... Twój ogród stał się taki uporządkowany, spójny. Pewnie, że główną rolę odgrywają nasadzenia, ale myślę, że w małych ogrodach (a mój przecież też taki) te proste linie też się do tego przyczyniają. Jak już dojrzeję do decyzji, zwrócę się do Ciebie po pomoc

Pozdrawiam, już powakacyjnie

Beatko, zawsze lepiej, gdzie nas nie ma
U ciebie też pięknie
To prawda, że proste linie w małych ogrodach są ok.
Choć ja już nie sadzę w linii. Porządkują natomiast rabaty obwódki bukszpanowe
Uwielbiam je, a że u mnie na ten czas czysto, to nie pozostało mi nic innego, jak nie wypowiadać imienia napastnika, i cieszyć się bukszpanami, póki można


Te hortensje, to Vanilia Fraize
Ta przy szambie jest najwyższa Chyba z wilgoci korzysta
____________________
Ogródek Iwony II
HannaR 12:00, 30 sie 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Iwk4 napisał(a)

Stół Haniu robiony i ławeczka też... Problem w tym, ze drzewo pracuje i mimo, że już kilka lat, nadal żywica wychodzi miejscami. Czyściłam benzyną.
A ostatnio zeszlifowałam nadmiar farby i chcę na nowo pomalować.



Ślicznie wszystko tu wygląda. Stół kiedyś skopiuję...
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
anpi 12:12, 30 sie 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Ładne widoczki serwujesz ze swojego ogródka,piękne hortensje i trawy i te szare elementy ogrodowo -tarasowej architekturyKącik z ławeczką fajnie zaaranżowany
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
13:23, 30 sie 2018
Iwonko zagladam do ciebie ...i podziwiam widoczki z tarasiku
Monia81 14:27, 30 sie 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Iwk4 napisał(a)

Aniu, dziękuję za rady, tak zrobię
Cały czas prouję zdecydować, które nasionka zbiorę. Wszystkie odmiany są smaczne: Malinowy - nr 1
Awatar
Forenza
a na zewnątrz Maskotka rewelacyjnie sobie poradził. Mam jeszcze bawole serce, ale strasznie spóźniony. Dopiero dojrzewa...


Piękne kąseczki Iwonko pokazujesz, ależ ci buja wszelkie dobro roślinne O pomidorkach czytam i notuję bo jestem ciekawa polecanych odmian, u mnie z kolei bawole serce daje czadu i ożarowski żółty, a z koktajlowych black sherry i żółte tylko nazwy nie pamiętam... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
olga80 07:20, 31 sie 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonko wiesz,że ja uwielbiam Twój ogród jest taki przemyślany i poukładany taki spójny. Podoba mi się Twój kącik wypoczynkowy aż chce się tam usiąść. Iwonko czy Ciebie w tym roku też taka susza ? Ogród pomimo podlewania nie wygląda tak jak bym chciała. Pozdrawiam
____________________
Teresa Moje małe królestwo
basia3012 00:12, 08 wrz 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9504
Iwk4 napisał(a)




Witaj Iwonko, jestem zachwycona Twoim ogrodem. Piękny jest. A te fragmenty podobają mi się najbardziej. Szczególnie na pierwszym i trzecim zdjęciu.
Pozdrawiam
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
mirkaka 18:36, 11 wrz 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9613
Iwonko, bardzo Twój ogród wypiękniał, dojrzał
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
roma2 18:48, 11 wrz 2018


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Iwonko, nie masz czasu na forum chyba, bo Ty szkolniak jesteś
____________________
Komendówka
Iwk4 21:05, 11 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
olga80 napisał(a)
Iwonko wiesz,że ja uwielbiam Twój ogród jest taki przemyślany i poukładany taki spójny. Podoba mi się Twój kącik wypoczynkowy aż chce się tam usiąść. Iwonko czy Ciebie w tym roku też taka susza ? Ogród pomimo podlewania nie wygląda tak jak bym chciała. Pozdrawiam

Tereniu, ja już jestem zmęczona podlewaniem. Ogród umęczony, przestał mnie tak cieszyć, jak rok temu. Róże kiepsko kwitną, wręcz o drugim pieknym kwitnieniu mowy być nie może. I wcale nie mam pretensji do roślin, nam po takich upałach też się nic nie chce... trawa byle jaka, nie da się wszystkiego ratować. Tak, susza straszna, chociaż dziś w nocy słyszałam deszcz. Ale już zimne noce są. Jesień widać...
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies