Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 09:12, 24 sie 2018


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Nie, jest najgorszą tują na żywopłot, ma szyszki więc zwykle wygląda na brązową a nie soczyście zieloną.


Czy posadzenie szmaragdów co 80 cm patrząc przyszłościowo jest ok?
Zapytam jeszcze przy okazji o identyfikację cyprysika bo chciałam posadzić na rabacie ale nie wiem jaki to gatunek i jaki wyrośnie, zadałam pytanie w rozpoznawaniu iglaków ale nikt nie odpowiedział
Moja działka na Dębowym Lesie 09:10, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
marba napisał(a)
Aniu, dzięki za podanie linka do ogrodowych "rdzewiaczków". Wczoraj pobuszowałam tam trochę i zamówiłam dwie rybki. W przyszłym roku będą sobie pływać w łanie stipy (jeśli mi przezimują wszystkie siewki).

Nie wiedziałam, że ćmy moga być takie urodziwe.

Witaj Basiu.
Nie mam za co.Wiem, które to rybki.
Fajne będą wyglądać z delimitacyjnymi trawami .
Ja mam jedną maluteńką siekę stipy.
I sama nie wiem, czy ona przeżyje, czy nie.
Ćmy tak, tak są i urodziwe.

Hortensja wiechowata Magical Fire
Ogród w Klein Kottorz 09:04, 24 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry






Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 09:01, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry


Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 09:01, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
I jeszcze Bogusi roślinki




Ogród w Klein Kottorz 08:58, 24 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4764
Do góry






Moja działeczka, moje marzenie, moje pierwsze na niej kroki 08:55, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Gospodyni jeszcze nie łaskawa na pokazanie swoich piękności roślinnych.
To ja się po szarogęszę i pokaże
Z ogrodu Bogusi


Wśród brzóz i dębów 08:47, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
marba napisał(a)










Rozchodniki nabierają rumieńców.
Pięknie już wyglądają.Ale i sporo je masz.To i wyglad ładniejszy.
Cydalima perspectalis - ćma bukszpanowa 08:44, 24 sie 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
malgol napisał(a)
Dziewczyny, ratunku! Czy to może być ta cma? Latala mi po kuchni I nie wiem czy mordować? Jakoś te cmy wszystkie d siebie podobne


TO NIE ĆMA BUKSZPANOWA
Przedziwny Ogród 08:41, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
AgataM napisał(a)



To jest róża okrywowa Sommerwind. Kupiłam ja u H..... Jestem z niej zadowolona, choć mam ją drugi rok. Cały czas kwitnie
Pozdrawiam


to fajna, i ładna róża.Ja właśnie takich szukam, które kwitną cały czas.

Kolorowe fotki jeszcze z letniego ogrodu bardzo ładne
Tu narazie jest ściernisko... 08:33, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
BasiaLT napisał(a)
Przyroda chyba trochę zgłupiała od tych upałów. Zakwitła pugwa i juka.

O wy tu o jesieni...
A tu takie fotki jak z początku lata.
Tak, tak, czasami przyroda sprawia nam niespodzianki
Ogród Muszelki 08:18, 24 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
I poziomy kadr wspomnianej rzeźby.

Cydalima perspectalis - ćma bukszpanowa 08:17, 24 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Dziewczyny, ratunku! Czy to może być ta cma? Latala mi po kuchni I nie wiem czy mordować? Jakoś te cmy wszystkie d siebie podobne

Blaski i cienie nowego życia 08:16, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Urszulla napisał(a)


BB jest charakterystyczna bo ma ciemne kwiatostany.


Ale ciekawa trawa.To z dużych czy średnich ??
Ogród Muszelki 08:12, 24 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4859
Do góry
Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma W pochmurny dzień, też można uchwycić fajne kadry. Wstawiam inną fotografię z tego wieczoru. Na pierwszym planie są roślinki (żeby nie było, że wstawiam zdjęcia nie na tematy ogrodnicze

Małymi kroczkami do celu... 08:10, 24 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
paulina_ns napisał(a)


Dzięki Aniu, a gdzie Ty zauważyłaś hortki na pniu? mam tylko jedną, ale na tych zdjęciach jej nie ma

A tu No tak to wygląda, jak bybyla hortka na pniu przy tarasie ??
Nie jest tak ??to w dali ??
paulina_ns napisał(a)

I na koniec widoczek tarasowy
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 08:10, 24 sie 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Grazynko nie wiem co z bazantami zrobiy, pewnie sprzedamy. Mamy juz przepiorki.
Sylwia no trzeba do roboty sie wziasc a my jesze tyle innej mamy. Uff mam nadzieje, ze jakos ogarniemy. Wczoraj Emus mowil ze nam roboty szybciej przybywa niz ubywa

Pamietacie orzecza patyka kupionego rok temu? Pan w szkolce powiedzial, ze orzechy bedziemy miec za 7 lat a orzech sie postaral i juz w tym roku jest jeden
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 08:06, 24 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 08:06, 24 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 08:04, 24 sie 2018


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Przedwczoraj złapałam za nożyce i obcięłam wszystkie żywopłoty oprócz bukszpanów, tuje , choiny, graby plus kosodrzewiny i sosny na skarpce


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies