Dwa ogrody
20:55, 23 sie 2018
Dziękuję za dedykację, strasznie piękne rzeczy.
Bardzo ciekawie też wygląda ten metalowy stelaż z ozdobną górą (latarenka?) ze ściankami z rojników.
Podziwiam
Edytuję, bo doczytałam o Twojej rocznicy bycia na Ogrodowisku.
Wspaniałe miejsce, które tworzą niesamowici Ludzie z pasją i z sercem.
Cieszę się, że Cię poznałam, pozdrawiam serdecznie.

