YL, odętka i hibiskusy
Takie dalie... chyba wylądują w donicach Ale ładne no nie ???
Dzięki Aniu niestety nie wszystkie widoczki są takie ładne wstawiam Ci zdjęcie wspomnianej w Twoim wątku hortensji moonlight tak wygląda Nie mam pojęcia co może być przyczyną, posadzona była wieczorem, zaraz po posadzeniu była straszna ulewa, stała 3 dni w wodzie, mąż twierdzi, że może za dużo wody miała, no, ale hortki lubią z reguły wodę, więc nie wiem już sama. Obok rośnie druga i nic jej nie jest ;/.
no i jeszcze my