Agato dzięki,kupuj trawy bo teraz szaleją i jest wesoło w ogrodzie, są dużą ozdobą, ja mam od 2 lat trawy i nie żałuję, wprost przeciwnie, uwielbiam je.Moje siory też mają w ogrodach i świetnie uzupełniają rabaty, nie mówiąc o tym,że świetnie się prezentują.Podpórki kupowane w marketach, ale myślę aby udać się na złomowisko i tam coś wyszperać, jakieś stare furtki czy inne żelastwo.
Dla Ciebie jeszcze na zachętę.
Elaty rosną pięknie oby dobrze przezimowały, rozchodniki w nowym miejscu tez szaleją, te cynie są cudne, astrow troche za mało posadziłam.. U mnie deszcz był miesiąc temu to nie niszczy ale suszy mam też już dosyc...
Jesienne przesadzanie im nie służy. Mi padły prawie wszystkie.
A ciecie dla 60+ szerokich żywopłotów już łapie się w szaleńatwo. Bedziemy to wywalać jak po ucieciu duzo nizej bedzie brzydkie. Tej wysokosci nie ogarniemy za kilka lat. Juz bylo mega trudno.