Gosiu, to mikołajek
Kupiłam jedną sadzonkę, która bardzo szybko się rozrosła i rozsiała. Muszę skutecznie usuwać samosiejki z trawnika, a jest ich coraz więcej. Nie zamierzam ich przesadzać, bo urody ogrodowi wg mnie nie dają. Może tylko w momencie kwitnienia tworzy ładną kompozycję.
Kwiatów jest sporo, ale nie mają tak intensywnych kolorów jak w ubiegłym roku. Chyba przez upały i brak deszczów...
Dzisiaj było tak gorąco, że odpuściłam dalsze porządki w ogrodzie. Byłam tylko zrobić obchód i podlać hortensje. One cierpią najbardziej. Dzisiaj wyglądały okropnie, liście omdlałe a kwiaty bez życia....
Staw straszy, sami zobaczcie jak to wygląda. Aż żal patrzeć