Małymi kroczkami do celu...
15:20, 18 sie 2018
Przy okazji porównanie hortensji phantom i polar bear, piękna jest hortka polar szkoda tylko,że mi się położyła po deszczu, ale podwiązałam i stoi
Vanilki też się już przebarwiły, powoli dołączają do nich rozchodniki, kocham to połączenie
Vanilki też się już przebarwiły, powoli dołączają do nich rozchodniki, kocham to połączenie