Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku emerytki 21:03, 13 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
I jeszcze taki widoczek


kwitnie rozchodnik topololistny

W ogródku emerytki 20:59, 13 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Trochę aktualnych zdjęć: niezawodne cynie


kwitnie drugi raz szałwia, z tyłu tegoroczne jeżówki

rozchodniki też już zaczynają pokazywać kwiatuszki
W ogródku emerytki 20:53, 13 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Skończyłam rabatę, oto ona
z przodu

od lewej

od prawej
Nieśmiałe pierwsze kroki 20:50, 13 sie 2018


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Do góry
Zbyszku tu opisałam moje wątpliwości.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/845-buk-fagus-choroby-i-szkodniki?page=18

z bliska na liściach są takie plamy



Z góry dziękuję
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:50, 13 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry






Kwiaty we włosach 20:48, 13 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
i na koniec kto ma fobię, niech zamknie oczy, dla mnie to już oznaki zbliżającej się jesieni.

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:44, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Parę fotek popołudniowych



Kwiaty we włosach 20:44, 13 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
i stare jakby nowe sroty - pierdoty







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 20:42, 13 sie 2018


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Hortensje górą







Rozpoznawanie chorób i szkodników 20:41, 13 sie 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Mazan, co robię nie tak? że kolejna świdośliwa mi marnieje
Kwiaty we włosach 20:31, 13 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
wiciokrzew ma już owoce, idzie jesień



jarzębina



strąki żarnowca



przysmak ptaków - pojawiły się owoce ognika

W ogrodniczkach :) 20:17, 13 sie 2018


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Do góry
Cześć!

Ogromnie mi miło, choć z pewną nieśmiałością, zaprosić Was do Naszego Ogrodu (który pielę oczywiście w ogrodniczkach ). To jeszcze niemowlę, raczkujące, nie ma jeszcze roku. Większość nasadzeń zrobiliśmy jesienią 2017 r. Prace wstępne zaczęły się kilka miesięcy wcześniej. Do tej pory wyznaczyłam sobie ogólny plan ogrodu i z grubsza podzieliłam przestrzeń, ale nie robimy wszystkiego na raz. Nie obyło się także bez paru spektakularnych wtop... ale o tym innym razem. Dziś pokażę Wam tą niewielką część, którą do tej pory ogarnęliśmy.

Cechą charakterystyczną ogrodu jest to, że jest to po prostu kawałek sosnowego lasu. Z suchą, kwaśną, piaszczystą ziemią, okresowo przykrywaną igliwiem. Najlepiej tu rośnie szczaw Już wiem, że łatwo nie będzie, ale cóż, ja po prostu lubię patrzeć na sosny. Las sosnowy ma wiele zalet. Największą jest zdrowy mikroklimat, który tworzą te drzewa. Cień, który dają. Ptaki które przyciągają. Sosny pięknie wyglądają wiosną i równie pięknie zimą. No i te wszystkie grzyby i poziomki... A wśród nich być może uda mi się przemycić coś jeszcze... Zapraszam













Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:11, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry



Kwiaty we włosach 20:11, 13 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Greg tj. stipa.

Kwiaty we włosach 20:10, 13 sie 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 20:03, 13 sie 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Limelight i NN




Polar Bear


Tardiva i Magical Moonlight


Big Ben
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 19:59, 13 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Margarete napisał(a)
A teraz jeszcze mszę wyrazić podziw dla bujności i urody twojego ogrodu. Cudne hortki, piękne jeżówki - super ! Szczególnie te zielone jeżówki masz śliczne-ja już miałam do nich dwa podejścia ale bez efektu bo po zimie raz a potem drugi raz mi nie wzeszły -już chyba nie będę próbować więcej.

Miło Małgoś że mój ogród Ci się podoba Dziękuję
Hortki i jeżówki to żelazne rośliny.
Jeżówki jak wyginęły to najprawdopodniej padły łupem nornic bo korzenie to ich przysmak.
Wczorajsze wieczorne fotki dla Ciebie



Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:58, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Działka prawie w Borach Tucholskich 19:57, 13 sie 2018


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry








Polar Bear


Magical Candle
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 19:57, 13 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies