To tak samo z aparatem jak i u mnie
Hortki przepiekne.
I w grupie, i w szpalerze i pojedynczo
Ten Artemis to juz za mną chodzi
jeżówki urokliwe.Piękny mamy teraz czas w ogrodzie
Co tam u Was, dziewczyny? Miałam dziś moją ulubioną błękitną szałwię sadzić, ale jakoś nie mogę się zmobilizować. Może jutro się uda.
Tak stoi i czeka ładnie
Szkoda perukowca, ale walczyłaś
Bąbelkowo przenosisz...super mieć podgrzewane SPA bliżej domu w chłodniejsze dni
Widzę nowe leżaczki w moim ulubionym kolorku....jak tam donice, które wpadły Ci w oko u Kapiasów....kupiłaś?...czy po nie wracasz
Greg witaj i u mnie gdzies sie mijamy na watkach
to chyba oje uubione jezowki i byly pierwsze w moim ogrodzie
Poniewaz wczoraj padalo a dzis bylo wreszcie chlodniej popracowalam dzis nad ta rabatka. Przekopalam i nawiozam obornika owczego, takiego zlezakowanego i czesciowo z kompostem. Jeszcze kawalek zostal do przekopania i ten obornik trzeba z ziemia wymieszac. No i bede sadzic a co?? zobaczymy co dostane w Pl troche plan mam.
w ogrodzie lampa więc zostają tylko wieczorowe widoki z tarasu
dawno dawno temu ale wciąż niezapomniany Nalepa i Breakout
"daj mi proszę chociaż w nocy barwny sen
niech mi we śnie będzie jaśniej, niż jest w dzień
daj mi dziś, daj mi dziś
sny kolorowe, pomaluj moje sny..." https://www.youtube.com/watch?v=XcfefA4H0tU
a co do zakupów kupiłam jeszcze kolejną budkę lęgową no i takie ptaszki na wyprzedaży, mąż jak zobaczył pokiwał tylko głową i zapytał, czy oprócz hortensji i ptaków dostrzegam też inne rośliny do ogrodu hihi