Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Małej Mi 2017 22:54, 10 sie 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Widzę Aniu, że odzyskałaś dostęp.
Sprawdzałam wczoraj i wygląda, że wszystko od Ciebie ładnie się przyjmuje. Nawet w rozwarach widać delikatne ślady nowych listków w kątach łodyg, a podzieliłam tego wielkiego na mniejsze i potraktowałam ukorzeniaczem. Może nie wszystkie kawałki dadzą radę, ale część przyjmie się na pewno.


Nie maja wyjścia.. albo przeyzją albo padną ich wola



Dobranoc zaglądającym..
Ogród Małej Mi 2017 22:52, 10 sie 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Basilikum napisał(a)
aktualne czy nie aktualne zawsze piekne (no poza tymi ze szkodami ogrodowymi)

ja walcze z upalem, przegrywam, z muchami tez przegrywam, nie mam sily ruszyc lapka


Ja szczerze mówiąc nawet nie wiem kto wygrywa.. mama podlewała szklarnie (taki urlop...).. ale przędziorek na pewno zjadł tam wszytko.. dobrze, bo mama jutro wyjeżdża a ja podlewać nie mam ani ochoty ani czasu.. zdechłe tam wszytko już dawno temu było.

Ogród Małej Mi 2017 22:49, 10 sie 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Anitka napisał(a)
Oglądam fotki i powiem, że jeśli tak wygląda ogród zapracowanej i nieczasowej kobietki to jestem pod wrażeniem. I tylko nie pisz Aniu, że to kadrowanie, bo cięcia bukszpanów nie da się wykadrować. Chyba, że w photoshopie te bukszpany podcinałaś, a kwiatki namalowałaś Ja też kapryśnych roślinek sobie nie funduje i przeszłam teraz na kierowanie się zdrowym rozsądkiem w ogrodzie, coś nie współpracuje, irytuje i wymaga za wiele zachodu to po przeliczeniu zysków i strat albo przymykam oczy na wiele wad albo się żegnamy. W nowym castingu "cv' roślinek bacznie wertuję. Ale to nie oznacza, że leżę i pachnę, bo pracy i tak jest wiele.

Pozdrawia też zapracowana i zabiegana kobitka


Witaj Anitko... kobieto pięknego ogrodu.. te selekcje to chyba kolejny etap ogrodniczkowania


Ogród Małej Mi 2017 22:45, 10 sie 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Ale te byle jak wyszło super, zdjecie jak z katalogu no i z klonikiem im do twarzy Pozdrawiam


Dziękuje.. ale trwa kolejny lot... nad kukułczym gniazdem.. wariatkowo murowane.. na razie nawet z kapcia leję po szybach piękne ćmy.



Ogród Małej Mi 2017 22:43, 10 sie 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Aniu w wątku o ćmie bukszpanowej Toszka wystawiła jakieś nowe pułapki przez nią przetestowane jako skuteczne. Zobacz sobie, niestety nie umiem zalinkować.

Widziałam i jestem coraz bardziej przerażona .. prawie jak kupnem biletu Rzeszów Białystok.. to chyba jedno na Marsie a drugie na Jowiszu..bo połączeń brak, a te co są ze srylionem przesiadek, to bilety zaprzedane na ho, ho, ho.. Nerwa mam n maksa.. kiedyś był autobus, a teraz nie ma nic.. żyję na końcu świata.. a mamy lotnisko.. a le B. nie ma i nie będzie miało bo mieszkańcy oprotestowali ten pomysł..


Podwórkowa rehabilitacja 22:42, 10 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Radziu2013 napisał(a)
Reniu, więcej portretów i ogólnych fotek poproszę
Wieczorem trzeba oko nacieszyć...sny będą słodsze

Ogólnych to ja Radziu nie robię ale i dla Ciebie coś się znajdzie pachnącego na słodkie sny

W moim małym ogródeczku - Dorota 22:39, 10 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
greg66 napisał(a)
Ale masz rękę do ogrodu to widac gołym okiem
Wszystko takie wymuskane i na swoim miejscu, pewnie jakby rośliny mogły mówić to usłyszałabyś - jesteśmy szczęśliwe w tym ogródku.
Pozdrawiam wreszcie deszczowo
Wywołałeś uśmiech na mojej twarzy , chciałabym żeby roślinki dobrze się u mnie czuły. Niestety nie zawsze mogę im dostarczyć tyle wody ile potrzebują, w studni na kupce ograniczona ilość. Co widać na załączonym obrazku.
Za miłe słowa bardzo dziękuję.



Mój ogród pod lasem 22:38, 10 sie 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
malgol napisał(a)






Gosiu, przecudnie. Powiedz mi jaką hortkę masz na ostatnim zdjęciu? Zdaje się, że taka sama jak moja, a nie znam nazwy.
Przedziwny Ogród 22:34, 10 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry











Podwórkowa rehabilitacja 22:34, 10 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
marba napisał(a)
Te zdjęcia z fruczakiem to mistrzostwo. Nie jest łatwo obfocić tego pana.


Nie jest Dziś zauważyłam go rano.
Takie jeszcze mam dla Ciebie
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:32, 10 sie 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
asiak napisał(a)


Dorotko znawczynią nie jestem Dla mnie się podoba
Ja jakoś nie mam przekonania, a może już mi się opatrzyło. jednak mozaikę przeniosę i zobaczę jak będzie wyglądać. Pada u mnie ładny spokojny deszcz - muzyka dla moich uszu.



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:29, 10 sie 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Cześć Dziewczyny!
Właśnie dziś wróciłam z Węgier.

Sadzenie carexow odbędzie się w tym tygodniu. A tymczasem to, co przywiozłam




Ty z urody to taka piekna Wegierka jestes.
Podwórkowa rehabilitacja 22:28, 10 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:27, 10 sie 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Magleska napisał(a)
Przepięknie tyle kwiatów i mój ulubiony kącik w pięknym kadrze uchwycony

Kociaki rozrabiaki przesłodkie

Buziaki ślę


Mebelki zawsze ładnie wychodzą z Tobą jeszcze ładniej

Jesteśmy grzeczni


Mój ogród pod lasem 22:26, 10 sie 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Białe zawilce u mnie dopiero zaczynaja


Podwórkowa rehabilitacja 22:24, 10 sie 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Za drzwiami do ogrodu... 22:24, 10 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
anpi napisał(a)
Moje ostatnie lilie i pierwsze kotki rozplenicy

Jeżóweczki...Secret Affair...

Jakiś potargany hibiskus...

Godecje...

I moja ostania biała lilia Casablanka kwitnie
Piękne te jeżówki.To z tych nowych ??
a ten piękny potargany hibiskus to pełny.One tak maja
Piękne rożne mieczyki.
Hortki.. i te z trawką wygladają tak zwiewnie ładniutko.
Patrz, kiedyś trawy mi się nie podobały.A teraz podobają i ciągle mi się ich więcej chce
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:21, 10 sie 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
kasiek napisał(a)
Ale kwiecia - No jak tam nad wodą? Asperka cudna!


Trochę kwiatów jest, ale dużo położonych po deszczu, asperka wyjątkowa w tym roku

Na kąpielisku dla ubogich podczas takich upałów jest przynajniej rześkie powietrze i to jest jedyny plus
tego miejsca


Ogród Małej Mi 2017 22:21, 10 sie 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Krys napisał(a)
https://ekologiawogrodzie-sklep.pl/produkt/pulapka-lepowa-delta-z-feromonem-na-cme-bukszpanowa-kopiapulapka-lejkowa-z-feromonem-na-cme-bukszpanowa/

Widziałam to już w zeszłym roku.. ale po przeliczeniu ilości szt. koniecznych na ogród stwierdziłam, że taniej będzie ...zaorać je. Żeby to jeszcze łapał wszytko, a to tylko samce.. Feromony trzymane w opakowaniu szczelnym i oryginalnym, od zeszłego roku w tym były już bezużyteczne, bo nie zwabiły ani jednej ćmy. W zeszłym roku przywabiały i to sporo.

Mam ciągle dylematy... kocham bukszpany, nic ich nie zastąpi, ale . dochodzę że mnie na nie po prostu nie stać i czasowo i finansowo... biję się z myślami. Po obejrzeniu filmiku udostępnionego na wątku o ćmie.. najchętniej bym je wykopała od razu.. toć to wygląda jak z horroru!!!

Widziałaś już na FB... ale i tu wrzucę Milszy widok dla oka niż ćma..

Moje towarzystwo już następnego dnia po otworzeniu oczu chciało jechać do zoo i na ciuchcię.. jeszcze tam pojedziemy.. bo karmienie danieli , jeleni czy muflonów jest megawielką atrakcją.. nie tylko dla dzieci Dzieciom i tak najlepiej podobały się koziołki jakieś tam co to maja 40 cm.. i tak fajnie się co chwila bodły..


Poszukałam nazwy koza kameruńska....


A to dorosłą samica jelenia która jadła z ręki niespełna trzylatka.. i jak delikatnie..szok..


Dla dzieci super edukacyjne miejsce.. wrócimy tam




Ogród z rzeźbą 22:21, 10 sie 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Zana napisał(a)
Taka humoreska z urlopu


ale niektórzy wolą tak





Hahaha!!!
Prawie jak w u Salvadora Dali
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies