Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród kwiatowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród kwiatowy

anabuko1 12:11, 23 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ja takie pola widziałam tylko przejeżdżając przez Konskowole.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosialuk 16:36, 23 lip 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5300
Uwielbiam twoją burzę kwiatów. Jeżówki aż rwą oczy.
A w łące kwiatowej rozpoznałaś co kwitło? I czy wiesz jak była zakładana? To jej pierwszy rok?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
violaskom 17:33, 23 lip 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Gosialuk napisał(a)
Uwielbiam twoją burzę kwiatów. Jeżówki aż rwą oczy.
A w łące kwiatowej rozpoznałaś co kwitło? I czy wiesz jak była zakładana? To jej pierwszy rok?

Wysiewana była w tym roku ze specjalnej mieszanki nasion. Na razie wiem tylko tylko tyle, ale jak się dowiem więcej, to dam Ci znać.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
basia3012 22:12, 23 lip 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9553
Violu, dziękuję za odwiedziny.
Ależ cudne róże pokazałaś z Rosarium. Nigdy nie byłam w takim miejscu. I pewnie zaraz będą też takie u Ciebie w ogródku . Chociaż i teraz też jest już pięknie i kolorowo. Ogród młody ale piękny. Gratulacje. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
gogo 19:17, 25 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Violu, po spacerze w Twoim ogrodzie zachorowałam, na chorobę zwaną tutaj " chciejstwo " Nie wiedziałam na co patrzeć, bo wszystko piękne. Zestawy kolorystyczne w moim guście, różnorodność gatunków oszałamiająca, no po prostu cuuudnie.
Wysiewanie roślin to był i dla mnie sposób na posiadanie roślin w dużych ilościach. Miałam do dyspozycji 7 okien i to piętrowo. Teraz mam 4 ancymony " czytaj koty ", i
parapety są dla nich. Zresztą koty są zbyt ciekawskie, wszystko by rozgrzebały.
Lubię róże, ale nie mam miejsca, będę oglądać u Ciebie
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
gosika67 21:03, 25 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Fajnie w takiej łączce się zanurzyć.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gogo 23:15, 14 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Violu, odwiedziłam Twój ogród już kilka razy i ciągle coś mi wpada w oko i zapisuję na listę.
Ostatnio planuję różankę na podjeździe i spisałam sobie od Ciebie nazwy róż, lubię te z płaskimi kwiatami i pękate pączusie, które się nie rozwijają w pełny kwiat.
Chyba wyeksmituję koty z parapetów/ ale jak to zrobić / i znowu zacznę wysiewać nasiona.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
anabuko1 21:33, 22 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
violaskom napisał(a)

Ja też mam miejsce. Najchętniej na sąsiedniej działce ( za moim płotem). Teraz to tylko przechodzą do mnie chwasty ze wszystkich stron.

No ja właśnie mam taki plan,że na sąsiedniej działce a raczej łące dzikiej.Trochę ją ubogacę kiedyś
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:37, 23 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Wiolu, w sprawie hibiskusa odpowiedziałam ci u mnie.
Nawet nie tylko tobie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
violaskom 09:49, 24 sie 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
U mnie powoli jesień zagląda do ogrodu. Przez te upały i suszę nic nie robiłam w ogrodzie. Nie wiem czy to przez upały ale moje kwiaty są bardzo marniutkie. Dalie mają jakieś małe kwiaty w tym roku, a róże kwitną słabo i dziwnymi wyblakłymi kolorami. Trochę zdjęć z tego co jeszcze kwitnie.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies