Moja działka na Dębowym Lesie
21:10, 03 sie 2018
Podziwiam Twoje hibiskusy. Piękne mają kolory. Ja niestety nie mam do nich szczęścia. Miałam 6 krzaczków 3-letnich. Już kwitły. Jednej zimy wszystkie mi padły, mimo okrycia.
Masz świetne zestawienia kolorystyczne wśród kwiatów



