Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja działka na Dębowym Lesie 21:10, 03 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Hibiskus syryjski Blue Chiffon

Hibiskus bylinowy NN



Podziwiam Twoje hibiskusy. Piękne mają kolory. Ja niestety nie mam do nich szczęścia. Miałam 6 krzaczków 3-letnich. Już kwitły. Jednej zimy wszystkie mi padły, mimo okrycia.

Masz świetne zestawienia kolorystyczne wśród kwiatów Gratuluję i pozdrawiam
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:08, 03 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Długa prosta o zachodzie słońca








i w południe
W ogródku emerytki 21:07, 03 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Część tego skalniaka po lewej stronie rośnie na folii bez ziemi, ta część po prawej też ma po spodem folię, ale tylko ok. 5 cm ziemi.

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 21:04, 03 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Gocha napisał(a)
i nowe nabytki jeszcze do posadzenia



Witaj Gosieńko
Zakupy BOMBA!!!!!!!!!!
Floksy cudne, piękne krzaczki. Dalie- moje ulubione..... Będą tworzyć wspaniałą kompozycję
Ach.....aż mnie korci żeby coś kupić....
Pozdrawiam gorąco
To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:03, 03 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Kolejny bezczynny dzień. Tropikalne upały uniemożliwiają jakiekolwiek prace ogrodowe. Zero deszczu. Ogród ledwie zipie. Ja też.
Ostatnie lilie.









Moja działka na Dębowym Lesie 21:02, 03 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Hibiskus syryjski Blue Chiffon

Hibiskus bylinowy NN
Moja działka na Dębowym Lesie 20:34, 03 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
gogo napisał(a)
Witaj Aniu, faktycznie piękna kępa tej jeżówki, ale ja wolę te płaskie.
W hortce dębolistnej bardziej spodobały mi się liście i zwartość krzaczka niż kwiaty
Dalie piękne, gdybym się w przyszłym roku zdecydowała na nie, to na pomponowe i potraktowała jako jednoroczne, bez wykopywania.

czyli te koszyczkowe ?
hortensja dębolistna jest faktycznie bardzo dekoracyjna z liści również.Wcześnie wiosną je wypuszcza. Liście są duze.Krzaczek szybko rośnie A jesienią pięknie się przebarwia.

Dalie są piękne kwitną od lata do przymrozków.I świetne uzupełniacze.


Hortensja Kyushu

A tu Limką

Rozpoznawanie chorób i szkodników 20:23, 03 sie 2018


Dołączył: 21 cze 2017
Posty: 577
Do góry
Mazan, czy mozesz pomoc?
Mam akebie, 80% rosnie fajnie, 3 maja takie liscie i prawie nie rosna:
Ukojenie 20:22, 03 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
zoja napisał(a)


Wrzosy? U mnie jeszcze nie, ale zimowit kiel wystawil...


A u mnie szafirki wylazły... masakra
Moja działka na Dębowym Lesie 20:06, 03 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
sierotka napisał(a)
Aneczko szalejesz z kolorami ,cuddddnie
Tak blisko mam takie widoki i zapachy

Bogusiu, to lato nam szaleje i kolorami i z upałami.

Ogrodowe marzenie Mrokasi 20:02, 03 sie 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21532
Do góry
Gorąco, komary i gzy żrą jak wściekłe, trudno nawet fotki pstryknąć...
Sucho strasznie, u mnie znów ani kropli, a u Was?
Parę kwiatków zostawiam.

Ukojenie 19:47, 03 sie 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
No i tak wyszlo, ze wytrzymalam tydzien bez hybrydy.
Dzis zainspirowana natura pomalowalam tak

Cnd shellac kolor: pink bikini.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:50, 03 sie 2018


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Piękny widok!


Dokładnie, przepiękny ten zakątek Najfajniejszy domek jaki widziałam, serio!!!

Sylwia zrobisz jak będziesz uważała, ale mój głos w sprawie podkładów też jest zdecydowanie na NIE. Co tanie to często drogie, szkoda zdrowia. Macie pięknie już bez nich...
Ogród Cioci cz. 3 18:49, 03 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 18:47, 03 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 18:46, 03 sie 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies