Dalie bardzo lubiła moja mama i mam je raczej z sentymentu, ja nie koniecznie je lubię ale jak już są to przecież nie wywalę najbardziej to mnie właśnie to wykopywanie i podwiązywanie wkurza, choć te co teraz mam to jakieś takie twarde i nie pokładają się bardzo. A i urody nie można im odmówić