Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Słoneczny Ogród 12:57, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry




Moja glebo terapia 12:56, 03 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Zana napisał(a)
Joluś, naprawdę niezmiernie miło mi przeczytać, że moja hostowa była dla Ciebie inspiracją. Miśki faktycznie jak fajerwerki.
Pomacham Ci jutro z Krakowa



Ooo szkoda, że tylko pomachałaś ) następnym razem jak będziesz w ok Krakowa zapraszam na kawę )

Słoneczny Ogród 12:54, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Dominika11 napisał(a)
Cudnie


Merci
Słoneczny Ogród 12:53, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Słoneczny Ogród 12:51, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry




Ja i mój ogródek, a może ogród 12:49, 03 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Słoneczny Ogród 12:48, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Ja i mój ogródek, a może ogród 12:48, 03 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Basia - Mój Świat 12:47, 03 sie 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
basia3 napisał(a)

Ależ te hortensje zachwycają...
I jak dużo masz maków, nic Ci ich nie zżera?? U mnie giną, nawet nie kwitły nigdy...
Moja glebo terapia 12:46, 03 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
paulina_ns napisał(a)
Śliczne zdjęcia obejrzałam ja to wiem kiedy zaglądnąć co do hortensji ciesz się,że są trochę do tyłu, przynajmniej będziesz dłużej się nimi cieszyła u mnie niektóre vanilki już ładnie białe, a niektóre jeszcze nie, także też czekam


No z tym opóźnieniem to różnie bywa. Nie wiadomo jak długa i jaka jesień w tym roku będzie.
Ale misiaczki cieszą zresztą nie tylko one


Słoneczny Ogród 12:45, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Ja i mój ogródek, a może ogród 12:44, 03 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Słoneczny Ogród 12:43, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Annak napisał(a)
te limki naprawdę wyglądają smakowicie

W te upały mam fatamorganę, widzę lody
Moja glebo terapia 12:42, 03 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękną piwniczkę wypatrzyłam, moje marzenie niespełnione. Zebrałam te nasiona naparstnicy, mam nadzieję, że białej
Teraz nie masz wyjścia musisz do mnie zajechać


Dzięki w imieniu piwniczki choć teraz jakoś specjalnie ładnie nie wygląda ale pracuje nad nią nieustannie

Dzięki za nasionka, może się kiedyś podłącze do jakiegoś ogrodowiskowego spędu u Ciebie to przy okazji nasionka odbiorę.

Słoneczny Ogród 12:42, 03 sie 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry



Ja i mój ogródek, a może ogród 12:41, 03 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:38, 03 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 12:36, 03 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Moja glebo terapia 12:33, 03 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)
jak widze dalię to przypomina mi sie ogrod mojej babci kiedys i ja sadzilam teraz juz nie bawie sie w to bo niemam gdzie ich zimowac ale u kogos jak najbardziej podziwiam


Dalie bardzo lubiła moja mama i mam je raczej z sentymentu, ja nie koniecznie je lubię ale jak już są to przecież nie wywalę najbardziej to mnie właśnie to wykopywanie i podwiązywanie wkurza, choć te co teraz mam to jakieś takie twarde i nie pokładają się bardzo. A i urody nie można im odmówić



Ja i mój ogródek, a może ogród 12:32, 03 sie 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies