Zaglądam i widze dylemat. Od razu na myśl mi przyszła spójnosć, która by musiała zgrywać z płotkami, czyli półkole i rozmiarowo, no to większe lustro. Pozdrowionka zostawiam.
Oj to za wiele miejsca nie ma - hmm to bym ograniczyła się mocno co do gatunku
i jak sucho to trzeba też brać pod uwgę
nie znam Cnidium silaifolium ale mimo wszystko wybrałabym Ammi visnaga - potem sam się wysiewa
przypomniał mi się pewien ogród albo raczej "rabatka" która miała pachnieć, była jakby w ryzach murów po wejściu czuło się że jest cieplej a zapach był obłędny
zobacz to jest dużo więcej niż 3 m a gatunków jest chyba kilka
ja rozpoznaję rumianki i gdzie niegdzie kąkole jest też chyba mydlnica
Twój cały tyle ma, ale mają jeszcze mniejsze.
Największy przymrozek jaki był to -3 stopnie, zdarzył się może ze 6 razy.
W dzien zawsze na plusie , teraz wieczorem 3,3stopnia.