Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W oflisowym ogrodzie 08:19, 02 sty 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
W oflisowym ogrodzie 08:17, 02 sty 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry



W oflisowym ogrodzie 08:16, 02 sty 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry



W oflisowym ogrodzie 08:15, 02 sty 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry

W oflisowym ogrodzie 08:13, 02 sty 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
Zrobiłam przegląd roku 2017, niektóre ze zdjęć powalają piękną słoneczną pogodą



W oflisowym ogrodzie 08:09, 02 sty 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
AgataM napisał(a)
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!

Dziękuję za piękne życzenia
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 07:51, 02 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
Anda napisał(a)
Hej Asiu, macham przedświątecznie Co u Ciebie? Jak zdrowie?

Hej Ecia święta święta i po świętach Zdrówko, póki co, dopisuje Wczoraj byłam na RODosie i już prawie wiosna róże za chwilę zaczną wypuszczać, bez też już w pąkach... tulipany na szczęście jeszcze nie wychodzą

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 05:08, 02 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Dziękuję Wam kobietki cieszę się że jesteście, jakoś mi lżej na duszy.

Szkoda że jesteście daleko. Dziś robię karkówkę z pak choi po chińsku. Warzywa przywlokłam z Pekinu. Świeże

Plus to wszystko co na obrazku, dwie butelki wódki ryżowej (rozdane) i trochę słodyczy

No i kilkanaście paczek nasion warzyw, w tym dwie odmiany pomidorów koktajlowych i trójkątna kapusta za niedługo sieję na parapecie jupi!

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 02:25, 02 sty 2018


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
aż tyle Pan Edek zdążył w bólu, ,niebieskie oczy jak morze zamknęłam
poproszę w ciszy się pomodlić w środę o 12-godzina pochówku
Ogrodowe kreacje 23:15, 01 sty 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Aurelllia napisał(a)
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku
Postanowiłam, że będę wstawiać wiosenno-letnie zdjęcia codziennie, a jak nie codziennie to chociaż raz w tygodniu i jakos się do wiosny może przetrwa

Sierpień 2017





Dzięki Aurelia tobie też wszystkiego dobrego. Ten rok masz bardzo napięty najważniejsze zdrowie i zdanie wszystkich egzaminów tego ci życzę.

Piękna letnia fota.
Typografia ogrodu 22:54, 01 sty 2018


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
AgataM napisał(a)
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
jakie cudne anioły i jakie zyczenia... dziękuje. lepszych nie nożna sobie zyczyc wiec i ja Tobie zycze tego samego
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 22:40, 01 sty 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Fajnie one na pergolach wyglądają.
Też mamy oplecioną, tylko trochę mniej

Pszczelarnia 22:39, 01 sty 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Wszystkim dobrego 2018 roku!

I jeszcze kilka świątecznych akcentów, bo za chwilkę już ich nie będzie:









Kwiaty we włosach 22:12, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry








I tak zakończył się rok 2017 w moim ogródku.
Kwiaty we włosach 22:05, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Kwiaty we włosach 21:59, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
czekać jak wiosenne będą wychodzić, bzy i forsycje budzą się, trawnik zielony-anomalia o tej porze roku.













Kwiaty we włosach 21:51, 01 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Witaj Elu i Ewko faktycznie zimy nie widać , u mnie + 8 stopni,trudno się przyzwyczaić do takiej pogody.
Zobaczcie co u mnie kwitnie



róże cały czas, są nawet pąki







Podwórkowa rehabilitacja 21:46, 01 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
AgataM napisał(a)
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!

No proszę i mamy słynne anioły Piękna robota, wyjątkowa ozdoba podwórka.
Dziękuję za życzenia, wzajemnie i niech się życzenia spełniają
Podwórkowa rehabilitacja 21:22, 01 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4933
Do góry
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!
Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 21:16, 01 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10454
Do góry
Za dnia


I wieczorem cieszę się tymi światełkami jak dziecko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies