Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa

Anda 12:30, 11 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Hej Asiu, macham przedświątecznie Co u Ciebie? Jak zdrowie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 22:20, 01 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
AsiaK_Z napisał(a)

Juluś kochana sto lat u Ciebie nie byłam (u siebie zresztą też rzadko ostatnio piszę ) Dalie już siedzą w piwnicy... gołe, chyba powinnam je czymś zasypać... Róże u mnie nie ruszone, muszą sobie radzić... przetrwa najsilniejszy gatunek
Buziaczki :*

Dalii jeśli ziemi nie wypłukiwałaś z bulw w piwnicy nie musisz zasypywać niczym niech oddychają sobie
Macham, co u Ciebie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AsiaK_Z 07:51, 02 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)
Hej Asiu, macham przedświątecznie Co u Ciebie? Jak zdrowie?

Hej Ecia święta święta i po świętach Zdrówko, póki co, dopisuje Wczoraj byłam na RODosie i już prawie wiosna róże za chwilę zaczną wypuszczać, bez też już w pąkach... tulipany na szczęście jeszcze nie wychodzą

____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 07:59, 02 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dalii jeśli ziemi nie wypłukiwałaś z bulw w piwnicy nie musisz zasypywać niczym niech oddychają sobie
Macham, co u Ciebie?

No właśnie ciut je "otrzepałam" Przyznam szczerze, że w sumie o nich zapomniałam jak mi padną to Marta mnie zabije, bo to od Niej
Ogólnie czekam na wiosnę, planów jako takich nie mam, ale na 100% coś mi się urodzi
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
kasja83 10:00, 02 sty 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
AsiaK_Z napisał(a)

Hej Ecia święta święta i po świętach Zdrówko, póki co, dopisuje Wczoraj byłam na RODosie i już prawie wiosna róże za chwilę zaczną wypuszczać, bez też już w pąkach... tulipany na szczęście jeszcze nie wychodzą



Przyroda zwariowałau mnie też jakieś cebulki pchają się na powierzchnię.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
olga80 16:08, 02 sty 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Asiu dziękuję za życzenia. Dla Cibie i Twojej rodziny życzę również wszystkiego co najlepsze i oby wszystko pięknie kwitło

U mnie w ogrodzie też wszystko do życia się budzi nawet rozchodniki puszczają swoje kapustki.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
patrycja 16:51, 02 sty 2018


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Macham w Nowym Roku.

U mnie tulipany wschodzą
____________________
Patrycja mój ogródek
Anda 17:00, 02 sty 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Heh, no Marty a już szczególnie jej eMa to naprawdę bym się bała. Już dalie obejrzałaś?

U mnie cebulowe wychodzą na potęgę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 17:55, 02 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
kasja83 napisał(a)


Przyroda zwariowałau mnie też jakieś cebulki pchają się na powierzchnię.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.


W przypadku czosnków to faktycznie możliwe, że już się pchają. Tulipany lepiej niech jeszcze siedzą w ziemi. No kurka, przeca zima jest, dziwna, ale zima

Najlepszego!
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 17:57, 02 sty 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
olga80 napisał(a)
Asiu dziękuję za życzenia. Dla Cibie i Twojej rodziny życzę również wszystkiego co najlepsze i oby wszystko pięknie kwitło

U mnie w ogrodzie też wszystko do życia się budzi nawet rozchodniki puszczają swoje kapustki.


Moje rozchodniki jeszcze grzecznie śpią. Aczkolwiek jak tak dalej pójdzie, tooooooo ..... Ech, natura świruje

Spełnienia marzeń, nie tylko ogrodowych, w Nowym Roku
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies