Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:24, 01 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
Napia napisał(a)
Piękne fotki... jakby zimy nie było wcale..
Rododendrony piękne, u mnie słabo sobie radzą, niestety.

Spadł śnieżek ale szybko stopniał. Teraz tylko błoto zostało.
Trochę z tymi rododendronami miałam roboty, bo kupiłam (2013) zagłodzone a potem pies mi je powyrywał z korzeniami. Ale się zabrały
O dwóch królewskich sadzonych zeszłej wiosny wiele jeszcze powiedzieć nie mogę, choć wyglądają równie zdrowo jak w dniu zakupu.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:43, 01 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
marba napisał(a)
Widzę, Renatko, że u Ciebie w ogrodzie też wiosennie. U mnie podobnie.
Seromakowiec wygląda przepysznie. Udanej zabawy Sylwestrowej!

Wiosennie Zabawa była we dwoje plus pilnowanie dwóch psów.
Mały spoko, bo wystrzałów się nie boi ale owczarek jest bardzo wrażliwy na hałas, jednak tym razem się nie stresował. Fajerwerków jakby mniej było w okolicy ku naszej radości
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:46, 01 sty 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
AgataM napisał(a)
Na nadchodzący Nowy Rok przyjmij ode mnie życzenia prosto z serca. Zdrowia, którego potrzebuje każdy z nas. Uśmiechu, który sprawia, że każdy dzień jest piękniejszy. Miłości, bo to dla niej i dzięki niej żyjemy. I cudownego ogrodu dzięki któremu jesteśmy szczęśliwi. Niech Nowy Rok 2018 składa się z samych słonecznych, radosnych dni!

No proszę i mamy słynne anioły Piękna robota, wyjątkowa ozdoba podwórka.
Dziękuję za życzenia, wzajemnie i niech się życzenia spełniają
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
AgataM 21:52, 01 sty 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Dziękuję bardzo
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
marba 22:15, 01 sty 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
ryska napisał(a)

Wiosennie Zabawa była we dwoje plus pilnowanie dwóch psów.
Mały spoko, bo wystrzałów się nie boi ale owczarek jest bardzo wrażliwy na hałas, jednak tym razem się nie stresował. Fajerwerków jakby mniej było w okolicy ku naszej radości

U mnie w domu, ze względu na psy, jest zakaz używania fajerwerków. Wiem, że niewiele to zmienia, ale choć w ten sposób nie chcę przykładać ręki do cierpienia zwierząt. Moja poprzednia sunia na długo przed północą wskakiwała do wanny, chowając się przed hałasem. Najgorsze jest to, że tak wielu ludzi nie widzi problemu i nie przejmuje się tym i dla chwilowej własnej uciechy funduje koszmar innym.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Agania 09:44, 02 sty 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pomimo pory roku łapiesz kolory w ogrodzie...podziwiam kwitnące ciemierniki
Pozdrawiam noworocznie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Nallar 18:15, 02 sty 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
marba napisał(a)

U mnie w domu, ze względu na psy, jest zakaz używania fajerwerków. Wiem, że niewiele to zmienia, ale choć w ten sposób nie chcę przykładać ręki do cierpienia zwierząt. Moja poprzednia sunia na długo przed północą wskakiwała do wanny, chowając się przed hałasem. Najgorsze jest to, że tak wielu ludzi nie widzi problemu i nie przejmuje się tym i dla chwilowej własnej uciechy funduje koszmar innym.

Popieram
U nas też nie ma strzelania. Świetlny lampion i zimne ognie w zupełności wystarczają.
Mamy też specjalny wątek i tam można przeczytać że takich jak my jest więcej.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/5143-prosba-o-troche-spokoju-strzelanie-w-sylwestra
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 18:10, 04 sty 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
A gdzie gospodyni?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
gosika67 21:45, 04 sty 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Renia serdeczne życzenia i pozdrowienia w Nowym Roku.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Napia 08:01, 05 sty 2018


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
ryska napisał(a)

Spadł śnieżek ale szybko stopniał. Teraz tylko błoto zostało.
Trochę z tymi rododendronami miałam roboty, bo kupiłam (2013) zagłodzone a potem pies mi je powyrywał z korzeniami. Ale się zabrały
O dwóch królewskich sadzonych zeszłej wiosny wiele jeszcze powiedzieć nie mogę, choć wyglądają równie zdrowo jak w dniu zakupu.


Pozazdrościć moje zżółkły. Chyba słabo kę w tym roku karmiłam. W przyszłym muszę się poprawić
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies