Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek Iwony II 14:22, 31 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Już po świętach, dziś ostatni dzień Roku 2017. I na ten ostatni dzień wczoraj wieczorem przyprószyło śniegiem. Niestety, rano nie było już śladu.
Na forum nic się nie dzieje, w ogrodach smutno, buro, brak słońca...
Kilka fotek ogrodu na zakończenie roku...



Nadal kwitną róże...


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2018
Wśród brzóz i dębów 13:39, 31 gru 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina 13:30, 31 gru 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Poluję na tą szałwię niską, kompaktową od Finki. Swoje mam trzy i jedna okropnie wyrastała przez co mi się nie podobała, druga bardzo nieokreślona przechodziła długą aklimatyzację, a trzecia mała i zwarta niezła tylko że raz zakwitła.

Natomiast fajnie mi się przyjęła naparstnica od Ciebie. Biała z bordowymi plamkami. Taką białą jak powyżej też bym chętnie przygarnęła

Najlepsze życzenia, niech się Wam marzenia realizują
Tu ma być ogród :) 13:28, 31 gru 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Zimę łapaliśmy po świątach na stokach





bo w ogrodzie już spłynęła z deszczem


Zielona przestrzeń 13:26, 31 gru 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3651
Do góry
Niech w NOWYM ROKU świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia

SZCZĘŚLIWEGO 2018 !!!

Wśród brzóz i dębów 13:23, 31 gru 2017


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
Aniu, dziękuję za życzenia, wytrwałość bardzo się przyda.

A tu parę fotek z dzisiejszego spaceru do lasku.
Pozdrawiam sylwestrowo wszystkich zaglądających.
Tu ma być ogród :) 13:19, 31 gru 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Kochani, niech Nowy Rok przyniesie Wam same dobre chwile w życiu i w Waszych ogrodach!



Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 13:18, 31 gru 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
polinka napisał(a)
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Polinka




NIESAMOWITE!!!!!!!!!!!!!!
Z okazji Nowego ROku Spełnienia marzeń Polinko
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 13:17, 31 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
w Pl udalo sie od stolu uciec i troche pospacerowac. Trafilismy na przepiekny zachod slonca

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 13:16, 31 gru 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
poleciałam na mały przegląd końcem roku
tulipanki wychodzą i ciemierniki ale nie wiem czy to kwiaty czy tylko listki


i SPEŁNIENIA MARZEŃ W NOWYM ROKU
Pszczelarnia 13:09, 31 gru 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


A to wianek na zewnątrz "z resztek".





Resztkowy wianek bardzo mi się podoba. Jak wszystko u ciebie.
Moja kalina w podobnym stadium, widzę ją z okna. Czy pachnie? Nie wiem bo mało bywam na dworze. Oglądając kaliny na forum zastanawiam się co ja właściwie mam bo są bardzo podobne do siebie. Dotyczy to również kaliny angielskiej. Ale mniejsza z tym, najważniejsze że rosną i cieszą nawet zimą.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Pszczelarnia 13:08, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
AniMa napisał(a)
Popieram Wianek i Dżedajowa super a serduszka prze-prze- prześliczne. Sama robiłaś?
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku


Nie, z giełdy.

Ciemiernikowo.



Pszczelarnia 13:06, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Sebek napisał(a)
Już kwiaty? Ciermierniki, kalina, wiśnie w Szczecinie... Od jutra zaczynamy sezon?


Na magnolię trzeba poczekać



Pszczelarnia 13:05, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
mira napisał(a)



ten wianek super - te serduszka prześliczne


Szklarniowe doniczkowo. Są i cyklameny.





Pszczelarnia 13:03, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
AgataM napisał(a)
Witaj Ewo.Świetne te Twoje dekoracje świąteczne. Są takie lekkie i spontaniczne Zachwycają mnie również krzesła tarasowe. Są proste w formie ale bardzo eleganckie. Uwielbiam metal w dekoracjach ogrodu. Już nie mogę się doczekać kiedy syn mi może(?) podobne wyspawa


Witaj!



Pszczelarnia 13:02, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
gobasia napisał(a)
Ewo Choć spóżnione ale szczere życzenia imieninowe


Ewuniu Kochana duzo zdrówka ,spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj



Dziękuję za pamięć. Naj, naj!

Kalina (CH. Lamont)kwitnie i pachnie pod spiżarnią.









Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 13:01, 31 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Było ciepło w słońcu, ale ziiiimno pod wieczór. Kurtka się przydała.







Pszczelarnia 12:58, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Gabriela napisał(a)
A gdzież tegoroczne bombkowo?
Muszę Cie poprosić o przepis na makowiec, bo mi znowu ciasto od maku w strucli z góry odstaje.
Bardzo mi się spodobał bukiet w kielichu, bardzo.


Będzie. Makowce - to zrobimy w praktyce. Na razie jeszcze bukiet w kielichu na ten Nowy Rok.





Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 12:57, 31 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Jola, dzięki połaziłam po Pekinie, za kilka godzin mam lot do Warszawy jupi






Pszczelarnia 12:56, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Pozdrawiam prawie noworocznie. Pooglądałam dekoracje ,ozdoby ,wianki. Wszystko gustowne,piękne i z duszą


I ja pozdrawiam serdecznie,










Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies