Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 05:15, 21 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Tworzę cały czas

Żywopłotki cisowe. 01:27, 21 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
W salonie nie będzie choinki.
a kula mogłaby stać na słupku, tylko niebezpiecznie, wnusia ma 3 latka.

Żywopłotki cisowe. 01:23, 21 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Wczoraj zaczęłam i skończyłam stroik na stół, podpatrzony na yutube.
Szukałam wygiętej gałęzi. Podstawiłam drabinę do moich świerków i wycięłam.
Wybrałam grubości jak ręka w nadgarstku dł. 70 cm.

wyszperałam szare płótno, wycięłam pasek 10 cm szer. zaprasowałam jeden bok. owijałam kij i klejem łapałam.
Bombki miałam, wstążki zamawiałam.



To od drugiej strony, mało widoczna wklęsła strona.
wykorzystałam szklane stojące w kacie świeczniki, okleiłam wstążką, jeszcze świecie.

stroik miał wyglądać podobnie, bez zielonego, dodam jeszcze gałązki ostrokrzewu,
brakuje mi zieleni.





Boki więcej bombek, środek mniej.

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 00:23, 21 gru 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Korzystając z chwili wolnego czasu i tego że zajrzałam na forum pragnę wszystkim odwiedzającym mój wątek gościom, przyjaciołom ogrodowiskowym i znajomym życzyć udanych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę czasu na odpoczynek, na wspólne z bliskimi spędzanie tych dni przy choince, kolędach i świątecznych smakolykach, ale przede wszystkim razem, wspólnie. To co najważniejsze w tych świętach to chyba to celebrowanie relacji, życzliwości, miłości. Tego Wam i sobie życzę !!!


OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 23:33, 20 gru 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Uwaga! Uwaga! Ogłaszam sukces! Moja mysz po miesiącu polowań dała się złapać. To jednak kwestia łapki. Nowo kupiona żywołapka okazała się skuteczna od pierwszego razu. Wczoraj nastawiłam a dziś po powrocie do domu....tadamm...



Wyniosłam ją daleko w pola i wypuściłam. Koniec wczasów w tropikach. Dziś czeka ją mroźna noc

Czy to jest mysz czy nornica ? Kto rozpozna?
Moja działka na Dębowym Lesie 22:39, 20 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
yolka napisał(a)
Szkatułki bardzo ładne, kulka pomysłowa, ciekawe z czego zrobiona

A dziękuję bardzo.
Kula zrobiona z gałłłąrek derenia.
Tylko takich rocznych .Te są większe.
I musza być ok, 1 m długości.
A mój i tak jest za szeroki, to i tak go przycinam i gałązki przydają się.A drugi rok też na coś się przydadzą

A takie pudełko zrobiłam dla siebie
Może być ??
Moja działka na Dębowym Lesie 22:28, 20 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Monia81 napisał(a)
śliczne Aniu, szkatułki cudneWesołych, spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliżyszych buziam

Moniczko, dziękuję bardzo i za życzenia i za pochwałki moich szkatułek
Kilka nowych bombek w tym roku też jest.
Ale jeszcze jutro muszę zamontować im zaczepy i kokardy
Jedną dziś pokaże, resztę jutro .

Moja działka na Dębowym Lesie 22:21, 20 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Piękne,cudowne

Dziękuję i cieszę się,że podobają się.
A ta dla córci

Moja działka na Dębowym Lesie 22:17, 20 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Dorota123 napisał(a)


Fajna ta kula robiłaś ją sama, czy może gotową kupiłaś. Jeśli sama to z jakiego pnącza, bo to raczej nie winogron, ale mogę się mylić.

Sama robiłam tą kulę.To z gałązek derenia.Ale takich jednorocznych,ok, 1 mm długości
Kilka doniczek też dostało ubranko kwiatowe

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:13, 20 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Edy 22:08, 20 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
dziewczynki pozdrawiam i dziękuję serdecznie życzonka dla Was i ściskam gorąco

Ranczo Szmaragdowa Dolina 22:08, 20 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



pleckami się odwróciła, a widzicie jaki lilak napąpiony?
Komendówka 22:02, 20 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2983
Do góry
Komendówka 21:59, 20 gru 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2983
Do góry
Ubrałam choinkę. To czerwone coś w kaształcie kości, to zawieszka błykająca światełkiem zakładana na obrożę pieska (zimą, by był widoczny). Mojej nieobecnej już, kochanej Stefci...Od paru lat kosteczka wisi na choince.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:59, 20 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:53, 20 gru 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Cudne ogonki

Mój w gruncie pięknie wygląda.Kolory stały się bardziej intensywne.




Śliczny

Ja wysiałam mix kolorów, więc u mnie każdy inny, ale na wiosnę posieję w jednym kolorze, będzie lepszy efekt.
Fajny ognisty akcent dają zimą w ogrodzie
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:43, 20 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Wczoraj odświeżyłam wianek zeszłoroczny, w tym roku w nowym wydaniu na furtce zawiśnie
Grab - Carpinus 21:35, 20 gru 2017

Dołączył: 20 gru 2017
Posty: 2
Do góry
Dzień dobry,
Bardzo proszę o poradę. W ogródku mam posadzone przez dewelopera sześć grabów. Niestety nie wiem co to za odmiana ani jak ją pielęgnować. Nie chcę, żeby rosły bez żadnej ingerencji. Myślałam o przycinaniu aby nie rosły już więcej, a jeśli to możliwe to żeby się zagescily. Co i kiedy powinnam zrobić? Czy one nie są posadzone za gęsto? Bardzo dziękuję za porady.
Ogród Cioci cz. 3 21:33, 20 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 21:31, 20 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies