Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:10, 18 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Ewo, Pani Przyrodo, przydałoby się trochę puchu.

Roma, na takie cisowe kolumienki musiałabym długo czekać. To jedyne jałowce, które lubię. Nazywają się Blue Arrow. Cięcie bardzo im służy.
W 2015- jeszcze nie wpadłam na pomysł, żeby z nich zrobić igiełki.


rok później, jeszcze niecięte




Pierwsze cięcie było nieśmiałe


W tym sezonie nabrałam odwagi.

Tu ma być ogród :) 22:05, 18 gru 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
hop hop - czujecie już święta?

U mnie już je czuć - pachną pierniczkami, choinką, nalewką świąteczną, dekoracjami, światełkami....

Maleńka zapowiedź









Zajrzę jeszcze przed świętami, a tymczasem zostawiam pozdrowienia.





Ogród w Cichym Dworku 21:55, 18 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Do góry
gosika67 napisał(a)
Aniu bajkowe widoki, u nas sypało w czwartek, piątek ale nie ma śladu po śniegu, powyżej zera. No właśnie każdy szykuje się do świąt.

Tak Gosiu każdy szykuje się do Świąt Już tuż tuż Wigilia.
Jeszcze parę dekoracji, choineczka u mnie oczywiście żywa a na razie małe ręcznie robione.
Ogród w Cichym Dworku 21:46, 18 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2017
Posty: 1014
Do góry
Monia81 napisał(a)
Aniu pięknie zimowo u Ciebie święta w takiej scenerii, bajeczne pozdrawiam

Dzięki Monia
Mam jeszcze takie zdj z przejażdżki
Hippeastrum - Amarylis 21:43, 18 gru 2017


Dołączył: 16 gru 2016
Posty: 33
Do góry
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:24, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Magia Świąt. Mistrzostwo
Miło mi Cię gościć w moim wątku Danusiu, a pochwała z Twoich ust wiele dla mnie znaczy.

W moim małym ogródeczku - Dorota 21:17, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Matko ile stron się cofałam i cofałam, a Ty narzekasz , że mało wpisów?
Przepięknie i niepowtarzalnie u Ciebie. Dekoracja na komodzie, na parapecie, na piecu, na różach......niesamowita Jesteś Szkoda, że daleko bo bym Cię wynajęła na dekorowanie ogrodu
Mam nadzieje , że Mężuś docenia jaki ma skarb w domu. Przezdolna Jesteś i niesamowicie pomysłowa. Dekoracja z kul szyszkowych z białą wstążka, prawie jak dekoracja ślubna
Wiesz ja jak się rozpędzę z dekoracjami to trudno mnie powstrzymać, czasem się zastanawiam, czy nie wskazane byłoby trochę umiaru. Oj czy docenia? nie wiem, w każdym razie już mi nie przeszkadza zrobił się bardziej tolerancyjny. Za miłe słow Sylwio bardzo dziękuję.



My też w pierwszy dzień kichaliśmy w pokoju choinkowym, ale nam już przeszło. Ja bardzo lubię żywe choinki dlatego posadziłam i ciągle dosadzam następne, żeby mieć swoje, świeże i pachnące.
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:10, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
JoannA napisał(a)
Cudowne dekoracje Dorotko.
Przez chilę poczłam się jak w zaczarowanej krainie. Odrobina śniegu jeszcze potrzebna i będzie świąteczna magia.
Pozdrawiam
Rzeczywiście przydałoby się śniegu na święta, ale na to nie mamy wpływu. Trochę bieli załatwiłam sobie dekoracjami. Za miłe słowa dziękuję i pozdrawiam przed świątecznie.



Dwa ogrody 21:04, 18 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry


i wianek na drzwi wejściowe, póki co czekam na żyłkę, klucz będzie wisiał jednak w środku wianka, kolory takie same, jak w niebieskich donicach
Działka prawie w Borach Tucholskich 21:02, 18 gru 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Gabi czasami nie podpisuję ( z lenistwa lub w pesymistycznych rozważaniach że i tak nikogo to nie obchodzi)

Nebel zgadza się sosen raczej nie przesadzać chyba ze świeżynki a ościstej to na 100% nie ruszać

tu panorama i szczególiki









Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:58, 18 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Nie mogę się doszukać wątku życzeniowego więc u Siebie wszystkim Znajomym i Przyjaciołom życzę spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie bliskich...lub dalszych, ale kochanych osób
Dwa ogrody 20:57, 18 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Jolu, a kogucik w krawaciku może być?
Nie wiem, czy na schody starczy czasu...



Haniu-Gruszeczko
, taki strych to skarb

Podpór ogrodowych ciąg dalszy, zbierane przeze mnie odlewy żeliwne mają szkiełka, ceramikę, często też dodatkowo srebrne kulki,
szklana

Jednak szkiełka mają to do siebie, że się tłuką. No coś trzeba było zrobić. Tu w wersji świątecznej



Dwa ogrody 20:40, 18 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Dzidko, jak miło Cię widzieć, dekoracje w toku
Madziu, niedosyt to i ja mam, ale czasowy coś się jednak dzieje
Margerytko40 miło mi, że Cię widzę u siebie Czy my na łódzkich spotkaniach jeszcze się nie spotkałyśmy?
Pszczelarnio, cóż powiedzieć, dziękuję

Fajnie, że donice i makówki w krawacikach się podobają
Lubię te i inne kute gadżety, nie ma w nich gotowych spawanych elementów i przez to są niepowtarzalne, niepodobne jedno do drugiego.

Nikito, makówki już pokazywałam i jakby co, to jeszcze cztery są wolne
tu już były


pokazywane już wróble rezydujące na stoliku w zimowej odsłonie



Ogródek Iwony II 20:28, 18 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Do góry
Dziś juz pachnie przedświąteczne.
Pieczemy ciasteczka
A tu wianek Mirelki zostawiam, przyozdobiony na Święta. Został w jadalni, bo tu najlepiej pasuje i mogę się na niego gapić
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:27, 18 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
tą robiłam sama....parę lat temu

a ten z kiermaszu rok temu, odkurzony
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:25, 18 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
rękodzieło




i ptaszek
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:23, 18 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


...uDany ogród 20:22, 18 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
cd.bombkowa







Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:21, 18 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies