Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

MirellaB 11:24, 15 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonka śliczne aniołki. Mam dwa trochę inne pamiątka od babci kolegi. Każdego roku jak wieszam je na choinkę to miło wspominam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Ewa777 17:31, 15 gru 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Piękne wyszły Ci aniołki Śliczny ten kociak

Róża terminatorka. U mnie też w tym roku niektóre róże jeszcze kwitną. Nie kopczykowałam jeszcze róż, ale już się zbieram, bo tak jak Mirka boję się, że po mrozach nie ruszę kompostu.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
18:49, 15 gru 2017
Iwk4 napisał(a)
Moni, to moje pierwsze aniołki. Rano były jeszcze łatwe do wymodelowania, lekko wilgotne, to zdjęłam ze środka woreczki i wymodelowalam sukienki.
Wcześniej zrobiłam bombki na szydełku szwagierce. Ja mam kilka od zeszłego roku. Co roku coś robię nowego.
Nie wiem, czy będą na choince, czy gdzie indziej... Rok temu chciałam biało ubraną. Moi panowie zaprotestował. Najwięcej narodziło dziecko 13 - letnie Chcą kolorową, z kolorowymi swiatelkami. Ozdób mam dość. To niech ubierają. A moje aniołki zobaczę. Może zawisną w oknie. A może na choince... Jeszcze nie wiem.

Pamiętam twoje cottony w zeszłym roku, czego się dla dzieci nie robi, mój synek 5 lat też chciał kolorową ale mamy na biało z dodatkiem srebra, obiecałam mu kolorową w jego pokoju
Iwk4 20:28, 18 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Dziś juz pachnie przedświąteczne.
Pieczemy ciasteczka
A tu wianek Mirelki zostawiam, przyozdobiony na Święta. Został w jadalni, bo tu najlepiej pasuje i mogę się na niego gapić
____________________
Ogródek Iwony II
21:50, 18 gru 2017
Pięknie wygląda
malgorzata_s... 22:26, 18 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Aniołki kiedyś też robiłam i gwiazdki. Piękne Ci wyszły Wianek od Mirelki śliczny
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
olga80 09:49, 19 gru 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka podziwiam wszelkie prace ręczne,choinka na biało bardzo mi się marzy u mnie był protest Filipa Janek nie miał zdania.W przyszłym roku Filip do swojego pokoju dostanie choinkę kolorową a ja w salonie postawię białą.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Anusia 19:54, 19 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ja nie potrafię tak szydełkować. Kiedyś próbowałam ale nie wychodziło tak ładnie jak Tobie. Kotek prześliczny. Moje dwa dranie polują... w lodówce.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Dorota123 22:15, 21 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Kilka lat temu też robiłam na szydełku aniołki, już o nich zapomniałam. Trzeba by je odświeżyć, w tym roku już za późno. Ja swoje usztywniałam krochmalem i naciągałam na literatki. Pamiętam, że przez dwa sezony dobrze się prezentowały, a później poszły w zapomnienie. Mam tak dużo dekoracji świątecznych, że nie wszystkie ściągam ze strychu. Za miłe słowa o moich dekoracjach ślicznie dziękuję.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
MirellaB 08:20, 24 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwonko spokojnych Świąt i pomyślności w Nowym Roku
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies