Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Połowa działki - czyli mam powoli dość 16:50, 15 gru 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Tu własnie siedzą 3 szt razem na razie na pniu ;d na wiosnę je rozdzielę
Połowa działki - czyli mam powoli dość 16:31, 15 gru 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Hortensjowa .zrobiłam dużo odkładów zobaczymy co z tego będzie;d;d

Swoje odkłady przyciskam zgiętym drutem delikatnie przyciskam gałązki i zasypuję ziemią .podlewam;d;d
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 15:31, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Teraz na tym stoliku leży wianek i w środku ciemiernik.





Pelargonie 15:19, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pelargonium 'Michael'



Pelargonium 'Spanish Angel'



Pelargonium 'Lara Maid'




Pelargonie 15:17, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pelargonium 'Bredon'



Pelargonium 'White Glory'





Pelargonie 15:15, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pelargonium 'Askham Fringed Aztec'



Pelargonium 'Eileen Postle'



Pelargonium 'Black Prince'









Pelargonie 15:11, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pelargonium 'Shogan'





Pelargonie 15:10, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pelargonium 'Lord Bute'




Pelargonium 'Carisbrooke'




Pelargonie 15:07, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pelargonium 'Joan Morf'





Pelargonie 15:06, 15 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pelargonium 'Aztec'



Pelargonium 'Morwenna'



Pelargonium 'Rimfire'






Jak feniks z popiołów 14:50, 15 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry
Wianek na drzwiach też już zawisnął.
W tym roku w tradycyjnej kolorystyce czerwieni i bieli.


Zakwas na barszcz dojrzewa w ciepełku, porządki w toku, czyli coraz bliżej święta
Jak feniks z popiołów 14:46, 15 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Do góry
Przy akompaniamencie Meli Koteluk dziś odbyło się lukrowanie.
Pierniczki z przepisu Nawigatorki. Miękkie od początku aż do ostatniego kęsa.

Sezon 2017 u Hanusi 14:26, 15 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziękuję Basiu za przypomnienie o waflach. Jak dla mnie to za dużo cukru.
Radziu, pogoda możliwa, nie pada temp +2 i przebłyskuje słońce. Mrozik na jutrzejszą noc zapowiedzieli, ale róŻnie to może być, do tego czasu.
Moje małe królestwo 14:20, 15 gru 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
olga80 napisał(a)

Znalazłam taki piękny kolor dziś w ogrodzie ☺




No proszę ...ale niespodzianka
Moja działka na Dębowym Lesie 13:25, 15 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
katel napisał(a)
Piękne ozdoby - zaczyna się świątecznie robić

Jeszcze trochę i będzie na prawdę świątecznie.
Chciało by się białych świat. A jakie będą ? ?

Taki aniołek już zrobiłam to dla koleżanki na prezent świąteczny.
Jeszcze inne też są zrobione.
Podwórkowa rehabilitacja 12:59, 15 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Malunki skończone, mogę brać się za święta

Było-jest.
Droga do spełnienia 12:59, 15 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Czas leci zaraz święta...
Zeszloroczny wianek zmodyfikowany przy pomocy mojej córki
Sezon 2017 u Hanusi 12:42, 15 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Radziu, Odwzajemniam pozdrówka. Ja uszka będę lepić jutro. dużo ich muszę, bo wszyscy lubią. Całe szczęście, że wałkowanie odpada, bo mam maszynę do tego.

Miłego weekendu przy strojeniu chałupki!

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 12:41, 15 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Dzisiaj znów naszła mnie wena rysowania rabat.
Pamiętacie tą mini rabatkę koło garażu:

takie coś dziś namalowałam:
danica, bergenie, hakone, grab fastigiata:

chyba jednak nie będę się bawiła w robienie opaski z kulek wzdłuż ścieżki aż do warzywnika, zostawię tylko mini rabatkę i ścieżkę, a reszta trawa:
Typografia ogrodu 11:25, 15 gru 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Dziekuje ze pamiętałas chyba muszę tez do Mikołaja napisac
MIalam dziś dobry dzień w wiec kwiaty rozdaje



Nie wiem, czy bukiet ładniejszy, czy dziewczyna, która zza niego wygląda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies