Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Od nowa ... na przekór wszystkim 11:44, 07 gru 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
iwka napisał(a)
tak to tzw papierowa wiklina, różne rzeczy z tego wyplatam, koszyki, choinki, gwiazdki
te skrzaty dół też mają pleciony, czapa się zdejmuje i można coś tam schować


domki z piernika tylko i wyłącznie lukrem kleję, jak trzeba gdzieś podeprzeć to wykałaczkami się wspomagam, trzeba pamiętać żeby je później usunąć . Ozdabiam przed klejeniem kiedyś próbowałam coś tam z rozpuszczonymi landrynkami ale to nie dla mnie, chociaż fajnie wyglądają takie szkliste okienka

brawo
jestem pelna podziwu dla takich slicznych rekodzieł
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 11:43, 07 gru 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
popcorn napisał(a)
Madzia, buziolki



to juz ??
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 11:41, 07 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Madzia, buziolki

Typografia ogrodu 11:30, 07 gru 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
A dziś pakujemy ładnie co popadnie

Kutasikow będzie więcej bo i na talerzu każdy zaplątany z pojedynczych igieł. No i dzwonek oczywiście. Sosna się jeszcze pojawi


Ogród w remoncie 11:29, 07 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Takie cos mi wyszło

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 11:10, 07 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
iwka napisał(a)
ulala jakie plany wypadłam i nie wiem co gdzie jak i kiedy

co do żurawek, ta mam mieszane uczucia, może dlatego że u mnie słabo rosną, jakoś dziczeją, wyrasta im jeden wielki środek i na tym liście, odmładzam ale coś im nie gra nadal.

A widzisz, wjazdowa rabata teraz na ruszcie
U mnie żurawki bosko rosną, od wiosny z maleństw rachitycznych potwory urosny:
maj

listopad
Ogród pod lasem 10:05, 07 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Mówisz masz!

Tył


I przymiarki do powiększenia środkowej
Kolorowy ogród na piasku 09:28, 07 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
viva napisał(a)


Dalia miała być pomponowa Franz Kafka ale coś mi się wydaje, że nią nie jest. Może kto ją ma to oceni.
Z dalami coraz większa loteria, inne nawet nie podobne były do zamawianych.





Na 100 procent nie Franz Kafka
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 09:11, 07 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Pierwszy atak zimy. Bardzo delikatny. Po tej garstce śniegu oczywiście nie ma śladu. Dzisiaj u nas 8 stopni na plusie.






Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 09:06, 07 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Trochę róż.





Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 09:02, 07 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Berberyski posadzone wiosną też ładnie pokazały kolor.



Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 08:58, 07 gru 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Po dłuższej przerwie pojawiam się z fotami. Mniej lub bardziej aktualnymi. Nowe okulary sobie sprawiłam, oczy tak się nie męczą. Mam nadzieję, że poprawi się jakość mojego życia

Fotki mniej więcej z 20go listopada.

Berberys, najstarszy ma trzy sezony. Bardzo ładnie się przebarwił.






Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 08:29, 07 gru 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
Sebek napisał(a)
Moje molinie zawsze lezą po pierwszym przymrozku Śniegu nigdy nie doczekały stojąc... Jakaś leniwa odmiana się mi trafiła

Wyjęłaś juz ozdoby? Wrzuć coś
Hmmm to dziwne z tymi moliniami..
A propo ozdób to tylko na szybko adwentowo mam


A zapomniałam o małym Rudolfie

Ps- ten kto pamięta sytuację z podstawkami korkowymi widzi że wietrzejac, zadomowily się na blacie
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 08:25, 07 gru 2017

Dołączył: 20 lis 2017
Posty: 28
Do góry
Zastanawiam się jakie roślinki pasowałyby na frontowa rabate, tak by ogrod tworzył całość. Nie chciałabym calkiwicue zasłaniać ogrodzenia.
Mogłabym liczyć na waszą pomoc w jej zaprojektowaniu?
Dżdżownice kalifornijskie 08:01, 07 gru 2017


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
Majka- chyba utopilas dzdzownice. Te kompostowe nie moga byc trzymane w ziemi.One tylko przebywaja w materii organicznej. Nie wiem, co bylo przyczyna, ciezko to stwierdzic na odleglosc. Ja na spod daje rolki od papieru, gazet nie daje, bo to druk i chemia. Na to ida liscie, troche obornika i odpadki kuchenne. Potem tylko dokladam. Ostatnio musialam cala skrzynie oproznic, bo pelna. Wazne sa ez mineraly a formie roznych maczek, by nie zakwasic kompostu.Herbatki nie zbieram.
Wizytówka - Zagajanki Portrety Różane 23:15, 06 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Elodie Gossuin (Guillot) parkowa






Falstaff (Austin) angielska





Wizytówka - Zagajanki Portrety Różane 23:13, 06 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Dieter Muller (Delbard) parkowa







Eden Rose (Meilland) pnąca



Wizytówka - Zagajanki Portrety Różane 22:43, 06 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Dark Lady (Austin) angielska





Desdemona (Austin) angielska





Diamond Eyes (Carruth) patio



Wizytówka - Zagajanki Portrety Różane 22:41, 06 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Darcey Bussel (Austin) angielska



Wilcza Góra 22:16, 06 gru 2017


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies