No poza ostatnim wydarzeniem (chorobą) to nasze 20 lecie się udało
Z inspiracji to np domek dla kota
Albo wspaniałe mozaiki (przywieźliśmy kafle na nową łazienkę )
Jola, kiedyś zapytałam o mączkę bazaltową w miejscowych CO. Oczywiście brak a dodatkowo popatrzyli na mnie co najmniej podejrzliwie Myślałam aby zakupić i przemieszać z ziemią na skarpie, ale już niestety nie zdążyłam.
Latem wzięłam trochę mączki granitowej od kamieniarza (też na mnie popatrzył dziwnie z pytaniem co ja z tym będę robiła ) i podsypałam pod kwasolubne.
M.granitowa właśnie bardziej zakwasza.
Jola a możesz mi podesłać na priv namiar na tę mączkę?
A kamień piękny Przyznam się, że ja jestem miłośniczką różniastych kamieni. Nawet kiedyś chciałam z nad morza znalezione na plaży dość pokaźnych rozmiarów kamienie zabrać - ale eM zdecydowanie zaprotestował stawiając mi ultimatum: albo kamień albo bagaże . No cóż... szkoda było kiecek
I tak i nie. Przywiozłam jakiegos wirusa i teraz kaszel mnie dobija... Jutro idę do lekarza.
Temperatury wahały sie od 5 stopni rano do 25 w południe
Za duzy szok, za słaba odporność.. Poległam w ostatni dzień...
Oszszszsz! Jakież cudne Może jakiś filmik instruktażowy Jola byś wrzuciła Jeżeli pozwolisz to wrzucę u siebie link do tych Twoich fryzurek ku pamięci na następny rok
Muszę chyba wcześniej na córce poćwiczyć .
No może jednak lepiej nie