Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:55, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:54, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2015

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:53, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2014


Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:48, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2015 2016 2017

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 06:47, 24 lis 2017
Do góry
m_gocha napisał(a)
Dostałam w doniczce takie oto lilie. Teraz już skończyły kwitnienie. Ścięłam przekwitłe kwiaty. Łodygi i liście nadal są zielone. Zastanawiam się czy nadają się one do ogrodu, a jeżeli tak to czy nadal je podlewać? Czy wysuszyć cebule? A może wsadzić do gruntu?


cudne

trochę późno na lilie ...ale ..jak przekwitły to ja bym je dała do zimnego ganku czy garazu i doczekają do wiosny nie podlewałabym ich już a zasuszyła...a wiosna do gruntu

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:47, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2017

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:46, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2016

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:45, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:44, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
2014



2015

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:43, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry



2017

Ogród z wilkiem zamkn. 06:41, 24 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
kasja83 napisał(a)
Ale fajne domki wykombinowałaś!!!Ostatnie podrygi jesieni baaaaardzo nostalgiczne

Domki w lidlu kupione żadna kombinacja
Pierniczenie zaczęłam - przepis od Nawi z Typografii

Na razie upieczone , teraz powoli będziemy dekorować .....
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:34, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:33, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
nie mam tego kadru z 2015 - tzn pewnie jest, ale przy wybieraniu nie dodałam

2016

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:32, 24 lis 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Niebieska, która w sezonie, jest raz niebieska raz żółta raz biała


2014




OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 23:52, 23 lis 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Małgoś, gratulacje Zostawiam pachnidełko

Pszczelarnia 23:32, 23 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Czerwiec








I maj (zdj. BS)



Pszczelarnia 23:29, 23 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Lipiec






Pszczelarnia 23:27, 23 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Wrzesień

Prawa





Sierpień

Lewa



Lewa



Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 23:25, 23 lis 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Do góry
m_gocha napisał(a)
Wrobelki Zdjęcie murku widziałam, dzięki wielkie Muszę jeszcze zapytać się Ciebie jaki to kamień?
Zastanawiałam się czy u siebie nie zrobić murku z bardziej płaskiego kamienia, coś w stylu jak mam schodki

Tulipany wsadziłam do donic - jeszcze kilka zostało do zadołowania. Dzisiaj była piękna pogoda, ale co z tego jak po powrocie z pracy już robi się zmrok Mam nadzieję, że sobota będzie znośna pogodowo


Mój kamień to wapień (impregnowany specjalnym płynem) dlatego że w innych miejscach też go mam i nie chciałam mieszać.
Ładne te schodki u Ciebie ja bym zrobiła taki sam murek żeby było spójnie
Też liczę na pogodę w sobotę może uda się zamknąć sezon
Dwa ogrody 23:23, 23 lis 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Magnolio, jakże miło Cię widzieć Właśnie niedawno odnalazłam relację z Twego ogrodu. Pięknie masz, będę wracać do tych zdjęć. A mój nowy po takich lekturach mam ochotę zaorać ( w międzyczasie Jankosia opublikowała swoje chmurki-trawki).

Tess
, dawno Cię nie widziałam/czytałam. Co słychać nad Rozlewiskiem? Bo w Gąszczu pewnie błysk Jak sadziłam kopytnik ( pozyskany z zaprzyjaźnionego ogrodu, w którym rośnie jak chwast ) to oczywiście myślałam o Tobie.
Te donice już zimowały na zewnątrz. Żadna nie pękła, kupowałam je z dobrego źródła dobre piętnaście lat temu.
Nadal brakuje mi czasu na zimowe dekoracje, niestety.
Kwiatków już jak na lekarstwo, to zostawiam dla Was to

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies