Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kolorowe Rabaty Martek 13:40, 10 lis 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Masz na liczniku 2 ósemki, dołożę jeszcze swoją dzisiejszą i będziesz miała 3!
Moje magiczne liczby! Niech Tobie sprzyjają! Kwiatek dla Ciebie. Już jesienny.


Dziękuję ślicznie Haneczko.
Oj te moje strony,no cóż nie ruszają się wiem )))))
Sentyment nie pozwala jednak usunąć.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:40, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pewnie, że Cię z tym podlewaniem rozumiem
Cudny ten modrzewiowy potwór
Uwielbiam U Ciebie bywać , zawsze jest się czym zachwycać , cudne ujęcia kory i gałązek i te nad oczkiem bardzo ciekawe


Pogoda typowo już jesienna... coraz krótsze dni, a ogrodu za dnia nie mam okazji już widywać...późne powroty, deszczu tez za mało...

Moja brzózka z domkiem w tle pofora widać
Pusta ściana domu..co posadzic? 13:38, 10 lis 2017

Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 9
Do góry


Niestety nie widać moich jodeł i cyprysów, są za male a mój telefon nie robi z byt ładnych zdjęć
Mazury i mój kawałek ziemi 13:35, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:30, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
eee_taam napisał(a)
czerwony kolor klonów mnie zachwyca dzięki tobie nabyłam swoje po 2óch latach myślania)))

u mnie juz zrzuciły liście ...ale i tak zdążyłam sie kolorkiem nacieszyć


Czerwienić lubią się nie tylko klony, wspominałam również derenie i grusze, pozostałe lubiące wpadać w czerwienie to perukowce, azalie, berberysy, hortensje dębolistne i trzmieliny oskrzydlone...klony dzierżą jak dla mnie palmę pierwszeństwa i cieszę się, że się do nich przekonałaś

Jesienią swoją moc pokazują miscanty
Mazury i mój kawałek ziemi 13:29, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
W cieniu - zacieniona 13:18, 10 lis 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
bogumila napisał(a)
Dzisiaj cudownie...jak w bajce...taką jesień to ja lubię.



Jesień w Polsce jest cudna Bogusiu dziękuję, za piękne jej pokazanie
Mazury i mój kawałek ziemi 13:06, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Mazury i mój kawałek ziemi 13:01, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 13:01, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
GorAna napisał(a)
Agatko, podziwiam Twoją piękną jesień
Cudnie ogniste te klony

Aniu ognisto już nie jest liście gdzieniegdzie jeszcze dyndają na gałązkach tutaj na przykładzie brzozy Doorenbos

Mazury i mój kawałek ziemi 12:57, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:55, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Katkak napisał(a)
Ech, jak ja uwielbiam ten Twój cudowny busz .


Kasiu dzięki
Zaczynam za Twoim przykładem dokarmiać ptaszyny i zrobić im takie karmidełka z filiżanek jakie Ty wymyśliłaś

Ten karmnik ma stałą miejscówkę na wiązie
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:52, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Gosiek33 napisał(a)



poturlałam się ze śmiechu


Napisałam szczerze..ten drugi strzępek jest trochę wyższy na przystojniaka mi się kreuje

Mazury i mój kawałek ziemi 12:50, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 12:46, 10 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Urszulla napisał(a)
Wyjątkowy, kolorowy u Ciebie listopad porównywałaś z innymi latami?

Szersze kadry super

Czy porównywałam listopad z innymi latami, to wymaga wielu poszukiwań z historycznych zasobów,
których mam coraz mniej z powodu uszkodzonych/zewnętrznych pamięci, ale coś tam znalazłam

2010


Ta sama rabata z szerszej perspektywy
2017
Sezon 2017 u Hanusi 12:30, 10 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Dziś dzień dobroci dla kuchni!
Powynosiłam puste słoiki do piwnicy, bo już koniec z przetworami, Przy okazji upchnęłam na pawlacz suszarki do grzybów, bo i grzybowy sezon zakończony, No i jak "2 kozy" wyprowadzone i luz się zrobił! Idę robić szarlotkę! A może i jeszcze co innego?

Mazury i mój kawałek ziemi 12:25, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Gożdzikowa - wiejski ogród 12:25, 10 lis 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
No to już masz na dziś ogrodowo koniec, Basiu. Wiązanie traw, to dla jednej osoby wyzwanie, bo rąk w poziomie nie wystarcza! Dlatego swoją rozplenice zaplotłam, a drugą chyba metodą Radka w palemkę skręcę. Ale to już zrobię razem z miskantami, jak znajdę jakiś dzień bez pokropku.

Miłego dnia

Lawendowy zawrót głowy 12:22, 10 lis 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Jolu, napisałaś wcześniej ,że na tej fotce to jakiś miskant...a te przebarwiające się ,żółte kępy to Hakone Aureola czy cos innego?
Mazury i mój kawałek ziemi 12:19, 10 lis 2017


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies