Zakręcony ogród
13:24, 08 lis 2017
Z bólem serca (bo oczywiście jestem przywiązana do swojego pomysłu
) muszę przyznać, że Kasi koncepcja trzyma się kupy
Rabatę oczywiście można zrobić, tylko rośliny trzeba będzie sprytnie dobrać:
Ania-Makao z wątku "Anna i ogród" robiła ostatnio taką ścieżkę (a nawet dwie: przez trawnik do altany i drugą w rabacie) z krawężników kładzionych na płask i bardzo fajnie to wyszło.
Iwonki pomysł wydaje mi się że nie poprawia sytuacji w zakresie funkcjonalności, tzn: nadal będzie pokusa żeby iść przez trawnik zamiast ścieżką
Rabatę oczywiście można zrobić, tylko rośliny trzeba będzie sprytnie dobrać:
Ania-Makao z wątku "Anna i ogród" robiła ostatnio taką ścieżkę (a nawet dwie: przez trawnik do altany i drugą w rabacie) z krawężników kładzionych na płask i bardzo fajnie to wyszło.
Iwonki pomysł wydaje mi się że nie poprawia sytuacji w zakresie funkcjonalności, tzn: nadal będzie pokusa żeby iść przez trawnik zamiast ścieżką



