Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Bawarka 22:32, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
To moje obiecane kiedys, najblizsze okolice. No dobra, jest jeszcze ten trzeci zamek ale fotek nie mam, musze przy okazji zrobic Sa jeszcze jeziora i bajora, gory i cudowne lasy Pokaze przy okazji



Ogród wśród pól i wiatrów 22:32, 23 paź 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
jolka napisał(a)
Z kwiatów .. bonica jeszcze widoczna Towarzystwa dotrzymuje jej trochę niebieskości
Fotka poranna, nim jeszcze świeciło słońce, a teraz delikatny deszcz ogród podlewa.




Jolu, wiesz może co to za miskant?

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:27, 23 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry



Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:25, 23 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry



To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:24, 23 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Pokazywałam zdjęcia tutaj.

Mam jeszcze zdjęcia z kwietnia takie



z lipca









Wybacz Sylwia, ale ta rabata jest już zajęta Przeze mnie To moja ulubiona rabata na O.
Bawarka 22:24, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry




Bardzo podoba mi sie ta rynna, i kon


Ogród z wilkiem zamkn. 22:23, 23 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Kasia dziękuję .....staram się .....miło mi czytać takie słowa
Dla Ciebie

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę 22:22, 23 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
Poza dogorywającymi różami jesień to oczywiście czas zawilców, chryzantem, przebarwiających się liści i falujących na wietrze traw...




Żywopłotki cisowe. 22:21, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
JoannA napisał(a)
Ten biały ma ciekawy kwiat. Całkiem jak chryzantema wygląda.
Z astrów mam Royal Ruby, ale widzę Haniu że idziesz w błękit. Gdybyś jednak reflektowała na bordo to chętnie odstąpię kawałeczek.
http://www.bylinyolsztyn.pl/rosliny/111/aster-novi-belgii-royal-ruby-aster-nowobelgijski


Asiu- niebieskie są tylko na poprzecznej rabacie.



Royal Ruby nie mam, bardzo chętnie reflektuję. Wiosna jak będziesz do mnie jechała to uszczypnij odnóżkę.

tu miały być bordo a zakwitły różowe, wiosną do przesadzenia. ja mam ciągle niespodzianki, pomyłki w zakupach.


niebieskie rozrastają się coraz bardziej, piszą że trzeba rozsadzać.



Bawarka 22:21, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry


Drugi zamek,



Po zamku, mimo ze mieszka w nim w dalszym ciagu rodzina baronow, widac zab czasu...Ale roze, roze maja piekne...Szkoda ze zdjecie nie oddaje prawdziwego koloru



Tajemniczy Ogród 22:20, 23 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Do góry
Toszka napisał(a)

Celna uwaga

Te sosny w sezonie są zielone, a zaczynają żółknąć jak robi się zimno
styczeń

a tu początek maja i widać jak zielenieje


Rzeczywiście, fajny efekt. Zimą może rzeczywiście świecić jak słońce na rabacie
Bawarka 22:16, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry



Taki troche nowoczesny ten zamek



Moja działka na Dębowym Lesie 22:14, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24691
Do góry
Odlatują, ostatnie ptaki.Żurawie.Śpiew z daleka słyszalny, fajniutki.Szkoda,że nas opuszczają.


Bawarka 22:12, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry



Sezon 2017 u Hanusi 22:10, 23 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Violetko, właśnie to robię! Wczorajszy dzień to historia, i dzisiejszy jutro nią będzie, a jutro? Zawsze jest niewiadome!
Dla Ciebie

Bawarka 22:10, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry



Bawarka 22:08, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Ostatnio tez, obiecalam ze pokaze moje okolice...


Pierwszy z trzech zamkow moich sasiadow




Żywopłotki cisowe. 22:05, 23 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Jeżóweczki 'Coconut Lime 'pokazują swój urok teraz późno bo malusieńkie były sadzone w czerwcu.


Wiele mam takich kwiatów połączonych w pary.




zawilec coraz bardziej się rozrasta.

Bawarka 22:04, 23 paź 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
I oto obiecane wczoraj drzewo pachnace piernikami




Ma piekna kore



I jego liscie. Bukiet z nich przynioslam do domu...I kawalki kory...Kora pachnie intensywniej. Piekny zapach roznosi sie po calym domu...I za to tez lubie jesien...
Bawarka 21:57, 23 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Kasiek napisał(a)


Prawdziwe Violu To jezioro odkrylam chyba w tamtym roku i zakochalam sie w nim....
Moment oceniania wysokosci szczytu i zejscia wlasnie nad to jezioro.
Przez snieg do celi






dziekuje za wycieczkę wspaniałych widoków,cą cudne i zapadają głęboko w pamieci
ps.na dniach jak się uda zacznę robić obiecane bombki ,już listopad za pasem strasznie czas szybko leci ech ,czy nadal masz wizję na biało-srebrne? dostosuję się
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies