Arboretum SGGW w Rogowie
16:58, 23 paź 2017
Rok minął od relacji Joasi wstawię nasze z 21 października, słońca niestety jak na lekarstwo ale i tak było co oglądać
sądząc po korze to chyba platan ? jeszcze nie udało mi się sprawdzić
sądząc po korze to chyba platan ? jeszcze nie udało mi się sprawdzić