Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:30, 23 paź 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Brzozowa, leśnicy traktują brzozy jak chwast. Dla mnie one mają w sobie magię. Nie wyobrażałam sobie bez nich ogrodu. Nie przeszkadza mi jesienny bałagan, który robią.


W tym jesiennym bałaganie jest właśnie urok.
Ta rabata z brzozami tak piękna, że napatrzeć się nie mogę.
Podobny widok na brzozy mam u siebie tuż za drogą.
Wybłagałam właściciela działki żeby chociaż parę oszczędził podczas wiosennej wycinki
Arboretum SGGW w Rogowie 17:28, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry








Arboretum SGGW w Rogowie 17:26, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
chciałabym wiedzieć co to za drzewo - rzekła mnie jego kora ale zapomniałam sprawdzić



W cieniu - zacieniona 17:26, 23 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bogumila napisał(a)
Kolorowe liście lecą...oj lecą...
...i też jest pięknie U nas cały dzień przymglony i ponury, tylko na ułamek chwili wyskoczyło słonko.
Arboretum SGGW w Rogowie 17:24, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry


Arboretum SGGW w Rogowie 17:20, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry








To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:19, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Brzozowa, leśnicy traktują brzozy jak chwast. Dla mnie one mają w sobie magię. Nie wyobrażałam sobie bez nich ogrodu. Nie przeszkadza mi jesienny bałagan, który robią.

Arboretum SGGW w Rogowie 17:17, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry




Arboretum SGGW w Rogowie 17:13, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry







To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:12, 23 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Gosiek, mój w momencie zakupu był ledwie kilkudziesięciocentymetrowym patykiem z gołym korzeniem. W zeszłym sezonie stał w miejscu. W tym wystrzelił w górę. Mam nadzieję, że będzie z niego pożytek wizualny.

Arboretum SGGW w Rogowie 17:09, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry





Arboretum SGGW w Rogowie 17:07, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry






Arboretum SGGW w Rogowie 17:04, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry






Arboretum SGGW w Rogowie 16:58, 23 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Rok minął od relacji Joasi wstawię nasze z 21 października, słońca niestety jak na lekarstwo ale i tak było co oglądać









sądząc po korze to chyba platan ? jeszcze nie udało mi się sprawdzić

W cieniu - zacieniona 16:43, 23 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kolorowe liście lecą...oj lecą...
W cieniu - zacieniona 16:38, 23 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Nie wiem kiedy będzie taki następny zamglony dzień...miałam zejść nad jezioro...ale wypadły inne sprawy.
Blaski i cienie nowego życia 16:29, 23 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
poza tym nastrój kominkowy pigwa z cukrem się gryzie a nasionka cyni suszą

Blaski i cienie nowego życia 16:28, 23 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Dzisiaj pogoda barowa słoninkę dla sikorek zawiesiłam i już się stołują zdjęć im nie mogę zrobić bo nie mam odpowedniego aparatu.

Działka prawie w Borach Tucholskich 16:25, 23 paź 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Bogusia


sie trafiła to przygarnąłem

sosna wydmowa Anna Aurea rośnie raczej wolno i wąsko(piramida)

kalina


Fotergilla większa
Ogród z wilkiem zamkn. 16:22, 23 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Magleska napisał(a)

Cieszę sie ,że Cię widzę
Fajnie ,że Ci sie podoba ... bo ja jakoś średnio jestem do niego przekonana ...... ale póki nie będę na 100 procent pewna co tam chcę ,to go nie zmieniam
Mój przedogrodek z wilkiem

Parapetowo


Tak przed ogródek zostaw w spokoju Miałam ci pisać abyś szła w proste linie ale widzę, że właśnie tak robisz. Super.
Wilk prześliczny w dzieciństwie mieliśmy wilczura. Odsłużył swoje w Milicji a potem trafił właśnie do naszej rodziny. Mądry, dobrze wyszkolony na zawsze pozostanie w mojej pamięci.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies