Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród wśród pól i wiatrów 17:55, 22 paź 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Z kwiatów .. bonica jeszcze widoczna Towarzystwa dotrzymuje jej trochę niebieskości
Fotka poranna, nim jeszcze świeciło słońce, a teraz delikatny deszcz ogród podlewa.




Miłego popołudnia dla wszystkich
Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:54, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


judaszowiec

Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:53, 22 paź 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)


Szmaragdowa wyróżnia się na tle okolocznych "hektarów" Wszystko niesamowicie szybko rośnie u Ciebie. Cud miód i maliny Buziam :*
Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:50, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Dereń Kausa świeciPrzejął pałeczkę pierwszeństwa po trzmielinie



Ogród wśród pól i wiatrów 17:47, 22 paź 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Ożesz.. dawno mnie było Praca, praca.. ciężko wygospodarować czas na internet, poza tym czasem mam dość patrzenia w komputer. Ale tęsknie za widokami pięknych ogodowiskowych ogrodów, więc w jesienno zimowym czasie postaram się co nieco nadrobić

Jeśli chodzi o ogród, to zgodnie z zamierzeniem obsadziłam dół skarpy podwójnym pasem tawuły. Z sadzonek jestem średnio zadowolona. Fakt .. kosztowały niewiele, ale były kompletnie nie wystandaryzowane, jedne piękne, inne nędzne...Mam jednak nadzieję, że się przyjmą a wiosną o nie zadbam.

Wsadziłam też trochę tulipanów, irysów i krokusów, by cieszyły oczy wiosną
a eM. podziałał w części warzywno-owocowej.


Porzeczki przecięte, przygotowane do zimy.


Winogrona ładnie się przebarwiają na czerwono, tylko nie wiem czy coś im teraz jeszcze robić, czy dopiero na wiosnę. Muszę doczytać.


Mirkowy ogród (początki) 17:46, 22 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Uf Serby posadzone.

Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:40, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Ten rok latem był dla niej ciężki , ale teraz ma największe liście w tym sezonie, mierzyliśmy, średnica jednego liścia 120cm


To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:38, 22 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Haniu w ogrodzie feeria barw, cudnie Bardzo podoba mi się to spojrzenie przez przymrużone oczy i przenikające się barwyRabata z hortensją i trawami mistrzowska. Pięknie się ścieżki wiją po ogrodzie. Nie wiedziałam , że masz usuryjskiego i ginnale prawda, że piękne kolorki mają wiosną i jesieniąU mnie ambrowiec pierwszy raz kolory złapał


Ussuryjski już prawie bez liści. Teraz strzępiastokore i ściętolistny wysuwają sie na pierwszy plan.
Ussuryjski i ściętolistny



strzępiastokory



Nawet pochmurny, deszczowy dzień jesienne przebarwienia czynią znośnym.



Wszystkiego po trochu 17:38, 22 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
mirkaka napisał(a)
Jesień w ogrodzie, po lewej stronie kawałek nowych nasadzeń


Pięknie jest tutaj,ta ścieżka to moja bajka.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:37, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
EM dumny, męska ręka i jeden z liści gunnery


smoczyca


Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:32, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
No i co ja mam z nią zrobić???



Po grzybach wspomnienie...nawet nie wiem co z tym zrobić
To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:31, 22 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
wiklasia napisał(a)
Uff, kamień spadł mi z serca. Bo już się zaczęłam zamartwiać moim wiecznym zamartwianiem czyli oczarem. Bo, że Twój ma frędzelki, a mój tylko jakieś chyba zawiązki frędzelków i myślałam, że ten mój to już "kaput" ostatecznie i na wieki wieków, ale może, może przeżyje i pokaże na co go stać wcześniuteńką wiosną.


Wiklasiu, daj oczarowi czas, aby Cię oczarował. One dość wolno dojrzewają, w odróżnieniu od innych krzewów.
Ten na przedpłociu zrzucił liści i pięknie teraz wygląda. Bardzo służy mu towarzystwo traw, żurawek i cisów.



Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:27, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


dopiero zaczyna sater samosiejka nie wiadomo skąd

Ranczo Szmaragdowa Dolina 17:22, 22 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


Ogród w Tarnowie 17:16, 22 paź 2017


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry








Ogród w Tarnowie 17:10, 22 paź 2017


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Barwy jesieni.











Działeczka Asi :) 17:08, 22 paź 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Do góry
Kochani, pogoda ani wczoraj, ani dzisiaj mi nie sprzyjała Ale musiałam iść na działkę wsadzić róże, które moczyły się w wodzie od poniedziałku
Wczoraj i dzisiaj cały czas siąpił deszcz.
Wsadziłam róże, poutykałam cebule kwiatów. Wyjdzie z tego niezły misz - masz
W przyszłym roku postaram się we wrześniu wszystko zakończyć na działce. W taką pogodę beznadziejnie się pracuje. Sami zobaczcie na moje kaloszki działkowe
Tak było i wczoraj i dzisiaj



Ogród zapracowanej mamuśki 16:46, 22 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
mamuska1980 napisał(a)
Kopiłam dzisiaj kulki bukszpanu (6 szt.);
zadołowałam tymczasowo z doniczkami na rabacie (wiosną pójdą w inne miejsce - do gabionowej).
Tylko się zastanawiam czy mogę je tak z doniczkami w ziemi przez zimę trzymać, może lepiej wyjąć je z doniczek????
Tymczasowo prezentują się tak:


Nic im się w doniczkach nie tanie, a wyjmując pobudziłabyś je do życia, spokojnie przezimują do wiosny
Ogród zapracowanej mamuśki 16:46, 22 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2016
Posty: 981
Do góry
Na narożnej rabacie na razie ustalam zarys i takie "schody" mi teraz wyszły.




Istniejące krzewy pewnie zostawię, ale nie wiem czy jednak coś nie zniknie. Aaaa bukszpan zniknie ...
Po lewej stronie zastanawiam się czy jakiegoś iglaka nie wsadzić np. jodłę koreańską ?
Kiedyś będzie kolorowo... 16:42, 22 paź 2017

Dołączył: 17 kwi 2017
Posty: 91
Do góry
Mam pytanie co tam w ten róg posadzić.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies