Ogrodowe kreacje
23:26, 21 paź 2017
Rabata zrobiona na szybko na jesieni, więc na efekt trzeba będzie poczekać do wiosny 
Posadziłam na niej resztki jakie mi zostały z cebulowych, więc na wiosnę będzie tu kolorowo, niepasująco - ale coś tam będzie kwitło za to
To taka rabata za domem- wylądowało tam w sumie to co chciałam gdzieś upchać, a, że ulokowana jest na przeciwko okna kuchennego, to zapragnęłam mieć z niego ładny widoczek wiosną i latem, bo ziołownik niestety się tu nie sprawdził - cienisto długo
Posadziłam na niej resztki jakie mi zostały z cebulowych, więc na wiosnę będzie tu kolorowo, niepasująco - ale coś tam będzie kwitło za to


Pod serby mam hortensje trawy rozchodniki,jeżówki.
