Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 20:45, 19 paź 2017


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Do góry
Witajcie, mam na swojej działeczce kilka roślinek, których nie znam, część już dzięki Gosiek33 została rozpoznana. Na jednym ze zdjęć podobno jest juka. Czy takie młode roślinki można przesadzić? Kiedy i jak głęboko kopać? Mam ich kilka i wyglądają, jakby się same rozsiały, bo rosną w dziwnych miejscach.
Podpowiedzcie coś dobrzy ludzie


I jeszcze zdjęcie roślinki, która nie została rozpoznana, może komuś,coś...

dzięki
Anka
Na zielonej... trawce :) 20:44, 19 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry



Ogród z widokiem na jezioro 20:42, 19 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Kolejne klucze żurawi, na trzecim zdjęciu zrobiłam zbliżenie i przycięłam obraz - widać je pięknie. Jutro też mam wolne, ciekawe czy jeszcze będą lecieć, czy już wszystkie odleciały
Niektóre klucze liczyły po kilkadziesiąt sztuk, myślę, że dziś miałam okazję zaobserwować więcej niż 1000 żurawi, zdjęcia robiłam tylko tym, które najbliżej mojej działki leciały, niektóre klucze było tylko słychać, a odległość nie pozwalała je zaobserwować

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:41, 19 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


Na zielonej... trawce :) 20:40, 19 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:37, 19 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
cd.


Na zielonej... trawce :) 20:36, 19 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry



Na zielonej... trawce :) 20:36, 19 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
AngelikaX napisał(a)





Wszystko nieziemsko piękne! ale to wrzosowisko to dech zapiera. Chyba przestanę tu zaglądać bo w depresję popadne...
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:33, 19 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Dereń Kausa pierwszy raz kolorki łapie


Astry w roli głównej


Na zielonej... trawce :) 20:32, 19 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry



Nasze storczyki 20:31, 19 paź 2017


Dołączył: 01 kwi 2013
Posty: 156
Do góry
Ale mam niespodziankę. Zakwitną drugi raz w tym roku.

Żółte Cymbidium już niedługo rozwiną kwiaty.
Tak wyglądała doniczka tydzień temu (od maja na zewnątrz)




A tak po oczyszczeniu ze starych liści i suchych resztek.



Sądzę, że to zimne noce końca sierpnia zainicjowały pąki kwiatowe.
Deszczowe lato też im widocznie posłużyło.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:29, 19 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



trzmielina oskrzydlona kolorek zmieniła więc dalej ładna
To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:28, 19 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Bardzo ładnie przebarwia się morwa





Na rabacie zachodniej jeszcze widać byliny





Na zielonej... trawce :) 20:28, 19 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:25, 19 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 20:23, 19 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
jezoweczka, pozno zaczela wiec jeszcze probuje pokazac na co ja stac



dzielzan zadziwia, kupilam go w sierpniu juz kwitnacego i on do dzis dalej jest piekny dleczego kupilam tylko jednego hmmm i czy on sie wysieje?? kocham go


zlocien tez jeszcze kwitnie co prawda tylko jednym kwiatkiem ale jest


no i ostatni nieustraszony czyli malwa, tez juz z 3 miesiace kwitnie
Na zielonej... trawce :) 20:23, 19 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:21, 19 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:20, 19 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Front







Na zielonej... trawce :) 20:19, 19 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies