Nasze storczyki
20:31, 19 paź 2017
Ale mam niespodziankę. Zakwitną drugi raz w tym roku.
Żółte Cymbidium już niedługo rozwiną kwiaty.
Tak wyglądała doniczka tydzień temu (od maja na zewnątrz)
A tak po oczyszczeniu ze starych liści i suchych resztek.
Sądzę, że to zimne noce końca sierpnia zainicjowały pąki kwiatowe.
Deszczowe lato też im widocznie posłużyło.
Żółte Cymbidium już niedługo rozwiną kwiaty.
Tak wyglądała doniczka tydzień temu (od maja na zewnątrz)
A tak po oczyszczeniu ze starych liści i suchych resztek.
Sądzę, że to zimne noce końca sierpnia zainicjowały pąki kwiatowe.
Deszczowe lato też im widocznie posłużyło.