Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

...uDany ogród 20:07, 18 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Dzisiaj kolejny piękny dzionek mieliśmy. Spożytkowałam go na porządkowanie ogrodu przed zimą. Hosty już były bardzo brzydkie i piwonie już się położyły, dlatego chwyciłam sekator w dłoń i wyczyściłam cały ogród przy okazji plewiąc.
Potem wygrabiłam, wywiozłam i pozamiatałam ścieżki i zastał mnie wieczór z takim oto zachodem słonka



Skończyliśmy też ścieżkę wokół stawu teraz można przejść suchą nogą przez cały ogród





powstaje też powoli placyk w biesiadnym

LeŚnicZaNka 20:05, 18 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Jeszcze jesieni nie widać Róże piękne
Kasiolaaa napisał(a)

O ....tą chcę


Kasiolaaa napisał(a)

I tą też
Jest cudna
Zostawiasz kwiatostany hortek do wiosny ?
...uDany ogród 20:00, 18 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Ależ oczywiście. Maja musi zobaczyć to królestwo!


Ewciu dziękuję Ci za miłe słowa
Może kiedyś jak dokończę moje założenie i jeżeli oczywiście zadowolona z efektu zaproszę Ją w swoje progi

Blaski i cienie nowego życia 19:59, 18 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
...uDany ogród 19:57, 18 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Chyba marcinków masz tyle odmian ile bodziszków i bergenii? Co jeden to bardziej urokliwy


Gosiu no trochę się nazbierało
Mam kilka ulubionych gatunków roślin i sukcesywnie powiększam ich ilość w oogrodzie.
Marcinki mimo,że są uznawane za takie proste i raczej wiejskie kwiaty uważam za niezwykle dekoracyjne i urocze. Idealnie zdobią ogród jesienią

Tu taka miniaturka , ma maksymalnie 15 cm wysokości

Migawki z ogródka 19:55, 18 paź 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Aaa jaki ładny! Pamiętasz odmianę? Bo jak nie, to jest szansa na wyszabrowanie od Ciebie odnóżki?

tulucy napisał(a)


Kiedyś będzie tu ogród 19:53, 18 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Zwierzątka też cieszą się ze słoneczka...



Kiedyś będzie tu ogród 19:52, 18 paź 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Aniu ja w tym tygodniu wychodzę o świcie i wracam po ciemku, więc nawet nie wiem co się dzieje w ogrodzie.

Sprzed kilku dni...






Ogród z wilkiem zamkn. 19:49, 18 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
kerii napisał(a)
Kurcze Magda Ty to działasz jak burza jeszcze wczoraj się zastanawiała co i jak a dziś już rośnie Te drzewka są super.

Ja to na razie chodzę i dumam, teściowa mnie tak skutecznie uziemiła w domu, że ledwo cebule mi się udało powsadzać i to nie wszystkie, zostało mi jeszcze z 50 czosnków. I chyba wylądują w doniczkach bo tam gdzie miały być to miała być reorganizacja na którą w tym momencie nie mam szans . Wszystko musi poczekać do wiosny.

Hi hi jak widzę Twój nik to nie wiem dlaczego ale zawsze wychodzi mi Megalaska )

Megalaska dobre hihihi .......
Te ambrowce są cudowne ,piękne ,chyba im te liście przykleję,żeby nie spadły Jeszcze mi sie marzy takie drzewko z okrągłymi liści ....cholercia nazwa mi umknęła .... też sie cudnie przebarwia ....
Współczuje teściowej i Tobie oczywiście też ..... nic nie zrobisz ,jak sie nie da .... pewnie nie ma Cię kto zastąpić ,ani zmienić ? ...... ech życie ......
ja to chociaż jeszcze ogrodem sie cieszę ,ale tez nie zawsze .......
ale teraz czuje ,że za wcześnie sie wyrwałam do kopania .....
i takiego malusiego dęba tez zakupiłam ze względu na kolory

Migawki z ogródka 19:48, 18 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Tu ma być ogród :) 19:46, 18 paź 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
lindsay80 napisał(a)


ja też, a teraz jeszcze KF fajnie się przebarwił







tylko mi smaka robisz
zamówione
odbiór w piątek
Migawki z ogródka 19:45, 18 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Fredensborg C., Bernstein, Candlelight, Claire Austin, Mini Eden, Mariatheresia
Rudbekia (Rudbeckia L.) 19:35, 18 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
exante napisał(a)
Ciekawe czy ktoś widział takie dziwne rudbekie? Z setek tych bylin w moim ogrodzie jeden krzaczek wydał niesamowite w kształcie i kolorze kwiaty.

A na końcu wisienka na torcie, czyli mała zakwitająca rudbekia na przekwitniętej macierzy...




Tu akurat, tak mi się wydaje, że deszcz i chłód spowodowały kiełkowanie nasion jeszcze na stojącej łodydze.
Ogród z wilkiem zamkn. 19:32, 18 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry


A tu ugrzęzlam ......nie mam pomysłu jak to sensownie zakończyć

Oczywiście bałaganu,wiaderek ,węży itp nie widać
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 19:29, 18 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
leon60 napisał(a)




Ola, a one nie rdzewieją?
Ogród z wilkiem zamkn. 19:22, 18 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Tak to wyszło .....



Wizytówka - Działka prawie w Borach Tucholskich 19:17, 18 paź 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
niedawno był tu jeszcze trawnik








Ogród z wilkiem zamkn. 19:15, 18 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
kasja83 napisał(a)

Tarasowo kibicuję-taki spad niełatwy do zagospodarowania.

Miałam w zimie planować , ale jakoś tak wyszło
Porozsadzalam moje ML - tegoroczne ,nie były jakoś mocno ukorzenione ...... czy przeżyją .... okaże się
Lawendę porozsadzalam tylko
Dzięki ,że zaglądasz
Przed

Po



Ogród z wilkiem zamkn. 19:08, 18 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)
A mi to sie u ciebie wszystko podoba szczegolnie dom i skarpa

Normalnie love you bardzo bardzo Ci dziekuje .....lecę do Ciebie fotki oglądać
Kupiłam takie piękne drzewka ,malutkie ,cieniutkie , urosną ...... na duże brak funduszy ....
Klon - nie mogłam się oprzeć tym kolorom

3 ambrowce


I takie - Nie pamietam nazwy - sks ....jutro sprawdzę

Moja codzienność - ogród Oli 19:08, 18 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
MoniaF napisał(a)



Jeśli można wiedzieć, jaka to odmiana miskanta? Pięknie się prezentuje

To miskant Graziella
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies