Oj tak Agnieszko, u wszystkich teraz zachwyca kolorami i oby jak najdłużej
W słoncu tulipanowiec pięknie się na wietrze mieni Kalina mnie też zachwyca kolorami, na wiosne będe sadzić kolejne
Rdest z winobluszczem pięknie się mieni w jesiennym słoncu
Wycięłam dzisiaj te astry, które skończyły kwitnienie. Cieszyły oko prawie dwa miesiące, bo pierwsze kwiatki pojawiły się pod koniec sierpnia.
Miłorząb, trzmieliny, katalpy i jarząby są już w stanie bezlistnym. A temperatury iście letnie. Dzisiaj było 28 stopni.
Witam, liście moich róż na balkonie obecnie wyglądają tak.
Na krzewach jest dużo więcej liści zdeformowanych z brązowymi plamami/dziurami i podwiniętymi brzegami. Pojedynczo występują zżółkłe liście.
Czy jest ktoś w stanie pomóc mi z identyfikacją choroby oraz czy teraz na jesień jest jeszcze szansa na wyleczenie? Róże za 2-3 tygodnie będą przesadzane do większych donic.