Oj tak Ula, nadrabiam troche to moje lato, które w sumie spędziłam w czterech ścianach. Magnolia pięknie się odbarwiła w tym roku ale w jeden dzień opadły już liście, dziś wygrabiłam Moja brama wjazdowa "Świeci na pomarańczowo" piękne są te kolory jesieni
Zakwitły mi jesienne krokusy.
Sebus rozczulasz mnie ♡ spotkanie nie ogrodowiskowe ♡ takie przecież też som . Jaki Ty jesteś zapracowany jak mężatka trojka dzieci buxiaki szkoda zeta ostatnio wszyscy mało mamy dla siebie czasu ☆☆☆
Futro było z komfortu po przecenie za 60 zeta . Stołek z popco jeszcze sOm ))))
Ro przedzplenice są piękne ale nie znam żadnej takiej wysokiej, a chodź o to żeby tą lukę między hortkami zapełnić, już się zastanawiam czy nie dosadzić tam więcej hortensji. Na tej rabacie mam rozplenice little bunny, posadzone przed hortkami i z boku też są ostnice pony tails.