Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ukojenie 18:40, 17 paź 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Zolta the fairy
Liliowo i kolorowo:) 18:40, 17 paź 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Urszulla napisał(a)
Miałaś kolorowy weekend a liście? Swoje zgrabiłam i spaliłam. A z gruszek w worku się będą kompostowały.


Oj tak Ula, nadrabiam troche to moje lato, które w sumie spędziłam w czterech ścianach. Magnolia pięknie się odbarwiła w tym roku ale w jeden dzień opadły już liście, dziś wygrabiłam Moja brama wjazdowa "Świeci na pomarańczowo" piękne są te kolory jesieni
Zakwitły mi jesienne krokusy.


LeŚnicZaNka 18:36, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Ukojenie 18:35, 17 paź 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Po pracy udalo mi sie zrobic kilka zdjec

Codziennie zachwycaja mnie te hortensje ogrodowe:
LeŚnicZaNka 18:35, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 18:31, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 18:30, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Lawendowy zawrót głowy 18:29, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Sebek napisał(a)
Na IG już zostawiłem serduszka, ale i tu musze pochwalić - perfekcyjnie masz Jola

Spotkanie? Znowu mnie ominęlo... Chociaż przy studiach dziennych i miejscówach u właściwie trzech pracodawców mógłbym nie wyrobić


Futrzate poduszki poznaję z H&Y, ale to futro... Godej skąd?


Sebus rozczulasz mnie ♡ spotkanie nie ogrodowiskowe ♡ takie przecież też som . Jaki Ty jesteś zapracowany jak mężatka trojka dzieci buxiaki szkoda zeta ostatnio wszyscy mało mamy dla siebie czasu ☆☆☆

Futro było z komfortu po przecenie za 60 zeta . Stołek z popco jeszcze sOm ))))



LeŚnicZaNka 18:28, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
LeŚnicZaNka 18:26, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Patrzcie jakie jaja Piano u mnie ma dwa metry
Liliowo i kolorowo:) 18:26, 17 paź 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Widać na Śląsku niebiesko na niebie słoneczko świeci wiec rośliny pięknie wyglądają. U nas niestety niebo pochmurne i od czasu do czasu mrozy.
Afrykański wyż jeszcze nie doszedł ale jest cieplo dosyć wietrznie.

U nas jest bajecznie, kolorowo, słonecznie, aż chce się żyć i chwilo trwaj jak najdłużej

LeŚnicZaNka 18:23, 17 paź 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
tutaj tragizm wiem ale sa inne plany a tulipany juz posadzone
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 18:12, 17 paź 2017

Dołączył: 16 paź 2015
Posty: 13
Do góry
sylwik69 napisał(a)

Miskant Silberspinne też godny polecenia,ma brązowe pióropusze jesienią u mnie rośnie lepiej niż ML albo rozplenice tylko że póżno startują...
Ro przedzplenice są piękne ale nie znam żadnej takiej wysokiej, a chodź o to żeby tą lukę między hortkami zapełnić, już się zastanawiam czy nie dosadzić tam więcej hortensji. Na tej rabacie mam rozplenice little bunny, posadzone przed hortkami i z boku też są ostnice pony tails.
Moja glebo terapia 18:12, 17 paź 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry
Aurelllia napisał(a)
Kerii śliczne migawki pokazałaś Jesień wkroczyła do ogrodu z pięknymi kolorami - hortensje cudne Zakątek kamienisty warty uwagi i do ściągnięcia do siebie


Miło mi że u mnie coś może zainspirować ściągaj do woli

A jesień z dnia na dzień coraz bardziej kolorowa








Miejsce, gdzie najłatwiej mnie znaleźć 18:10, 17 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2017
Posty: 40
Do góry
pachnie pigwami



Z pozdrowieniami dla odwiedzających
Miejsce, gdzie najłatwiej mnie znaleźć 18:04, 17 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2017
Posty: 40
Do góry
W starym ogrodzie ostatnie jesienne kwiaty, trochę kolorowych liści i spokój
Lawendowy zawrót głowy 17:59, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
lojalna_ napisał(a)
poszalalam dzisaj z fotkami ))



masz milorzeby tak blisko siebie ?
Miejsce, gdzie najłatwiej mnie znaleźć 17:59, 17 paź 2017


Dołączył: 22 sty 2017
Posty: 40
Do góry
Sezon 2017 u Hanusi 17:59, 17 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Dziś cięcie maliniaka! No i odchwaszczanie tejże rabaty, ale że by to jakoś wyglądało to i ścieżki obok trzeba było uporządkować. Teraz całość wygląda tak;



A tyle jest do wywiezienia na śmietnisko, ale już dziś nie dałam rady.





Haniu wyglada bardzo porządnie

jaki ty masz super dyliżans


Też porządkowałam dzisiaj warzywnik...maliny zostawilam jeszcze w spokoju bo owocują

Sadzilaś już czosnek?..u mnie sporo wyroslo ,pewnie nie wyrwałam wszystkich głowek...zostawić na zime czy wyrwać?
Lawendowy zawrót głowy 17:59, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Słoneczkuje sie i odpoczywam dzis
Wczoraj cebule wsadziłam zostały mi tylko na nowa rabate )))


no te futerka...super
grzane winko serwujesz ?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies