Ogród z wilkiem zamkn.
21:29, 16 paź 2017
Sylwia o ML nie pomyślałam ,ale pomysł mi się podoba .... będę do wiosny dumać
Macierzanka tam już jest po prawej stronie schodów ....
Czyli jakoś tak ?
W sumie to na wiosnę z prawej rabaty będę zabierać co drugiego morning lighta - nie musiałabym kupować
Tu je mam
ML
A na dole to buki Purple coś tam coś tam
Owocówki mam zamiar wąsko prowadzić ,ale to mój debiut i sie okaże
Tak co 1,5 m ok sadzone hm ..... chyba za gęsto
chociaż niby kupione karłowe odmiany .....
Ten pas trawy między płotem a serbami ma ok 2 metry,na pierwszym planie porzeczki i agrestu na pniu ,a tam dalej po 1szt morela ,brzoskwinia ,jabłoń i grusza ....za dużo ?
Macierzanka tam już jest po prawej stronie schodów ....
Czyli jakoś tak ?
W sumie to na wiosnę z prawej rabaty będę zabierać co drugiego morning lighta - nie musiałabym kupować
Tu je mam
A na dole to buki Purple coś tam coś tam
Owocówki mam zamiar wąsko prowadzić ,ale to mój debiut i sie okaże
Tak co 1,5 m ok sadzone hm ..... chyba za gęsto
Ten pas trawy między płotem a serbami ma ok 2 metry,na pierwszym planie porzeczki i agrestu na pniu ,a tam dalej po 1szt morela ,brzoskwinia ,jabłoń i grusza ....za dużo ?
