Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój ogród pod lasem 08:41, 16 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
I jeszcze jedno ujęcie Silverów w słońcu



i Evergoldów w słońcu

Zielonym od linijki - ogród Ivony 08:40, 16 paź 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
nawigatorka napisał(a)
od linijki

Zacnie, zacnie!!!Będzie się działo
Mój ogród pod lasem 08:37, 16 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Teraz ponoc Silvery




Podsumowując...ja róznic nie widzę;( Silvery wygladaja na jasniejszą kępę i maja jakby dłuższe listki,ale nie wiem czy to nie kwestia miejsca.
Ogród Mirelli 08:35, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
MirellaB napisał(a)
Angelika dla Ciebie fotka - sama oceń. Przed hacone mam jeszcze przesadzone żurawki Zipper. Gdzieś musiałam je upchnąć. Czytałam u Ciebie, że Ty takiego zestawienia unikasz hi hi



Ja nie Angelika ale.....
Bardzo bardzo mi się ta rabata podoba , wg mnie jest idealna ta hakone pięknie rozjaśnia korę .....
Ogród Małej Mi 2017 08:32, 16 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
kfiatki

Mój ogród pod lasem 08:32, 16 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
W weekend miałam najazd gości więc dopiero teraz fotki. Oceńcie same te Silvery i Evergoldy No więc oto one:

Evergoldy w słońcu

evergold w cieniu
Ogrodowe marzenie Mrokasi 08:28, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
mrokasia napisał(a)
Jesiennie...


Piękne to zdjęcie
A to z jest tylu domu ? ........Fajowo
Sezon 2017 u Hanusi 08:20, 16 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Kasiu, Elu, Basiu, życzę Wam słonecznej pogody, na ten tydzień i na później!



Moja codzienność - ogród Oli 07:54, 16 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
leon60 napisał(a)

Kiedy wyznaczałam linie rabat odcinałam darń najzwyklejszym nożem do kantów romanik za 30zł teraz nie robię kantów, przycinam tylko wąsy http://www.floks.pl/img/products/26/2/2_max.jpg

Cięcie kantów typowym nożem to nie dla mnie, co chwile poszerza się rabaty, latanie ze sznurkiem, u mnie dodatkowo mieszkają turkucie i ładnie nigdy nie będzie. Docelowo wszędzie mają być obrzeża

Dzięki Olu.
Robię jedną rabatę i przypomniało mi się Twoje zdejmowanie darni na froncie - wróciłam się do tych stron i znowu oniemiałam jak zobaczyłam ten kancik
Obrzeża dobra sprawa, choć i tak czasami kosiarka nie wszystko złapie...
Nożyce super. Poza sezonem będę się za nimi rozglądać
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 07:42, 16 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Agania napisał(a)


co za bajeczne barwy








Czy ona zawsze taką poważną i groźną minę ma?
Ogród w mieście-ogrodzie 07:02, 16 paź 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
Pazdzierzowy napisał(a)




Co za kolory

Jesień to jedyna pora kiedy podoba mi się sumak, czy te odnogi przed płotem to celowy zabieg?
Ogród z uśmiechem 06:59, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
jolanka napisał(a)
Dzisiejsze zdjęcia jesiennego grujecznika i tulipanowca zrobił mój eM - Świecą na rabatach z daleka



Ach ....jakie piękne kolory .....chcę to drzewo
Piękne fotki .....róże też obejrzałam
A.......i......odgapiam od Ciebie te 3 świerki srebrne na pniu - do skalniaka chcę je wkomponować
Ogród z uśmiechem 06:55, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
jolanka napisał(a)
Jesień panoszy się pełną gębą Już widzę ile liści będę miała do sprzątania
Ale na razie kolory są piękne To wszystko widzę z okna - to jest przed domem.



Ale masz ładnie
Nie piszę często ,ale zawsze podziwiam
Rododendronowy ogród II. 06:43, 16 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Jeszcze sie pochwale nową rozplenicą, muszę ja przesadzic w lepsze miejsce bo bardzo mi sie podoba.







Ciekawa odmiana z tymi białymi ogonkami wygląda na prawrdziwie rasową rozplenice są zjawiskowe jesienią dobrze że masz
Ogród z wilkiem zamkn. 05:41, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Johanka77 napisał(a)


Pięknie cykasz po antybiotyku

Twoja skarpa to cudo!
Jest jedyna w swoim rodzaju z tymi kamlotami!
Nie zmieniaj jej pod żadnym pozorem.

Pięknie masz Madzia!

Asia bardzo bardzo dzięki ....jak się fajnie zrymowało
Powiem Ci ,że jak zaczęłam być na forum ,to miałam taki haos w głowie ,że wszystko mi sie nie podobało u mnie .......wszystko chciałam zmieniać ......żałowałam ,że ten skalniak już był .....jeszcze ,jak czytałam ,że już się nie robi takich kamiennych ,bo passe itp .......to mi się przestał podobać ,chciałam gabiony lub belki ......
Ale jak już ochłonęłam ,troszkę pozmieniałam w nasadzeniach ( pas lawendy ,rozplenice ) to już go lubię ......jeszcze w przyszłym sezonie troszkę pozmieniam ,ale głównie to: ...... chcę lampy zmienić na niższe ,na dole skalniaka wyrównać na prostą linię trawnika......zlikwidować te zęby ..... ...
nie mam od dołu dobrej fotki .....ale poszerzy się tam i będzie na nowe chciejstwa miejsce

.....całą zimę będę planować i prosić o rady
Ogród z plażą 00:06, 16 paź 2017


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6307
Do góry
Dziękuję za miłe przyjęcie.

Dorzucam plan swojej działki, proszę pomóżcie mi umiejscowić platana z tyłu działki, w tym tygodniu będziemy chyba go sadzić.



Myślimy, by posadzić go bliżej strony B. Od strony D jest już "plac zabaw" wraz z pasmem owocowych drzewek. Platan będzie formowany w parasol. Sadzić go w połowie działki, czy może bliżej tarasu? Chcieliśmy mieć trochę cienia, na tym totalnie gołym placu. Zupełnie nie mamy wizji. Blisko tarasu mamy teraz miejsce na ognisko, ale nie wiem czy jest najlepsze, ponieważ jest przy samym warzywniaku. W przyszłości chciałabym by miejsce na ognisko miało dookoła jakieś ławeczki, więc trochę miejsca na to potrzebuję.
Dwa ogrody 23:52, 15 paź 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Łucjo, ja na przedpłociu wylądowałam z resztą roślin Trawnika więcej nie uskubnę, bo mam zakaz i nie chce mi się znowu kostki przekładać. I chociaż na razie rabaty są tylko dookoła trawnika z jednym wyjątkiem, to mam jeszcze szansę coś dosadzić, pod warunkiem, że zakończymy budowę
Żywopłot z wysokich czy niskich astrów?
swoje teraz przesadziłam pod siatkę, po wykopaniu pęcherznic

W oczkach siatki widać, że sąsiadka już je ode mnie dostała
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 23:31, 15 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
No i na koniec mój berberys "wyrastający na gwiazdę" jesiennego ogrodu...

Dwa ogrody 23:29, 15 paź 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Łucjo, wiem, będzie się rozrastał, już szukam dla niego miejsca, by ciągle nie przesadzać, najniższe łodyżki przycisnęłam ziemią, powinien się ukorzenić, to jakby co
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 23:27, 15 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
I na pociechę kilka kolorów jesieni ode mnie z dzisiejszego popołudnia






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies