Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

tulucy 23:33, 15 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To jakby co mnie rozbroiło... Miejsca niech mi ktoś da dziś tak chodziłam i patrzyłam, gdzie ja te ostatnie zakupy wsadzę. Co najmniej połowy tych róż nie powinnam była w ogóle zamawiać

Z astrów robię mini żywopłot na granicy rabat z warzywnikiem. Taki plan...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
paniprzyroda 23:52, 15 paź 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Łucjo, ja na przedpłociu wylądowałam z resztą roślin Trawnika więcej nie uskubnę, bo mam zakaz i nie chce mi się znowu kostki przekładać. I chociaż na razie rabaty są tylko dookoła trawnika z jednym wyjątkiem, to mam jeszcze szansę coś dosadzić, pod warunkiem, że zakończymy budowę
Żywopłot z wysokich czy niskich astrów?
swoje teraz przesadziłam pod siatkę, po wykopaniu pęcherznic

W oczkach siatki widać, że sąsiadka już je ode mnie dostała
____________________
Dwa ogrody
yolka 07:27, 16 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Z tej Hokkaido co mi podarowałaś zebrałam nasionka- są grube
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 09:10, 16 paź 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ale pięknie babo :*
Weszłam do ciebie żeby zapytać o nicka dziewczyny od dżdżownic która była u ciebie na ostatnim spotkaniu, ale już nie potrzebuję Aster wrzosolistny- właśnie o nazwę tej roślinki chciałam ją zapytać a ty mi tutaj na tacy podajesz Cudowny jest, piękniusi, na żywo jeszcze wspanialszy
Patrzę sobie na ten twój ogród i myślę "boziu Jankosia, jak ty na każdą roślinę będziesz powiększać rabaty zamiast upychać w istniejące to tobie życia nie starczy żeby mieć tak zadbanie jak te baby tutaj na forum Masz takie wszystko zgrabne, czysciutkie, ogrodowe takie. Idę pielić Buziaki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
GorAna 09:32, 16 paź 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16004
jankosia napisał(a)
Ale pięknie babo :*
Weszłam do ciebie żeby zapytać o nicka dziewczyny od dżdżownic która była u ciebie na ostatnim spotkaniu, ale już nie potrzebuję Aster wrzosolistny- właśnie o nazwę tej roślinki chciałam ją zapytać a ty mi tutaj na tacy podajesz Cudowny jest, piękniusi, na żywo jeszcze wspanialszy
Patrzę sobie na ten twój ogród i myślę "boziu Jankosia, jak ty na każdą roślinę będziesz powiększać rabaty zamiast upychać w istniejące to tobie życia nie starczy żeby mieć tak zadbanie jak te baby tutaj na forum Masz takie wszystko zgrabne, czysciutkie, ogrodowe takie. Idę pielić Buziaki

Zgłasza się dziewczyna od dżdżowic
Moniko, to aster wrzosolistny Snow flury.
U mnie dopiero zaczyna kwitnąć. Potrzebuje przepuszczalnej gleby, słonecznego stanowiska i skarpy, by z niej spływać
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 09:35, 16 paź 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16004
Mariolka, pięknie uchwyciłaś słoneczko w ogrodzie
U mnie, w ogrodzie, jeszcze pozostało trochę tulipanów do posadzenia i przesadzenie kilku krzewów.
Pogoda w tym tygodniu ma sprzyjać, to chyba się wyrobię
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
tulucy 10:08, 16 paź 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Mariolu, z niskich, dopasowałam do tych, które miałam już w ogrodzie. One takie w sumie średnie. Ok 40 cm.

Nie mam przedpłocia... Mam tylko wąski pas ziemi między chodnikiem a płotem. I mam tam tawuły, bo jak były kwiaty, to psy miały toaletę. Planuję zmianę tawuł na tuje, żeby ściana była zielona całorocznie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
rozark 10:18, 16 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
ja do szycia nie mam serca a ogród podziwiam
____________________
pozdrowionka
yolka 11:13, 16 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Jankosia ddżownice od Ani to pewniaki, kocą się na potęgę, kiedyś miałam kompost z dżownicami a teraz dżownice z kompostem
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Pszczelarnia 17:07, 16 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dojrzałam poduszki - ogrodowe - jestem pod wrażeniem. A dalii nie wykopujesz po pierwszych przymrozkach?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies