Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Małej Mi 2017 21:52, 13 paź 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zleciało lato, zleciała jesień..a może trwa jesień??? Wszytko tak szybko przemija. Za szybko.
Od miesiaca nie oglądałam ogrodu.. od lipca nic w nim nie robiłam.. tylko koszenie trawnika i to tak byle jak.. Najgorsze, że nie mam ochoty na nic.. nich sobie sam radzi.. Cebule mam do posadzenia i to mnie martwi..bo miejsca nie przygotowałam. Chęci brak...

Nie posiedzę na forum, bo zaległości zrobiły mi sie jak na księżyc.. i niechby sobie były... ale zostały się tylko zaległości.. i smak porażki.... za ogród sie wezme wiosną...

Dziękuję wszytkim którzy mnie wspierali duchowo, dobrym słowem, oferowaną pomocą.. a przede wszytkim za to że byliście.. zaglądałam na forum... mam w telefonie Forum, wiec na śwatłąch czy korkach zaglądałam co słychac.. Oczywiście na moim wątku.. na resztę za szybko zmieniają światł.

Kwitną mi dwa oczary.. calutkie w kwiatach.. dziś zobaczyłam..

Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:51, 13 paź 2017
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
na nornice i krety z apteki




a że jak to niby stosować? ...bo u mnie grasują na potęgę ...chodze i przydeptuje rosliny bo juz wisza w powietrzu ...zwłaszcza róze mam podkopane
Moja bajka 21:43, 13 paź 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Katkak napisał(a)


Masz rację, klonów szkoda, ale jeszcze buczki będą miedziane przecież .Zobacz jak cudnie mi mydlnica od Ciebie kwitnie




Kasia masz masę kolorów będzie sporo liści .
Ta mydlnica jest przeprzepiękna - idę do Sylwi na żebry .Ona ma taki fioletowy ?
Ciekawa jestem jak Ci się ogród rozrośnie w kolejnym roku bo to taki okres kiedy go mocno przybywa.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:30, 13 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
na nornice i krety z apteki

nowe poidełko
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:29, 13 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Wysiałam w łąkę

pod magnoliami w podwórku

w najniższej donicy

jutro koło bacówki
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:27, 13 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Dzisiejsze nabytki

Moja bajka 21:25, 13 paź 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Katkak napisał(a)
Oczar szczepiony na pniu to na obecną chwilę niekwestionowany król jesiennych przebarwień mojego ogrodu. Natrzaskałam mu zdjęć jak głupia, no ale jak go nie fotografować. Sami zobaczcie


Która to odmiana? Piękny.
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:25, 13 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
I detale. Jutro cyknę więcej.

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 21:24, 13 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Haniu Bogusiu Aniu kolorowa jesień w moim ogrodzie to tak jakoś placami chadza, a dookoła jeszcze zieleń
Dziś mąż mówi zobacz ile liści na trawniku, wczoraj zdążyłem wszystko zebrać kosiarką. Patrzę a tam pełno liści się kręci, bo silny wiatr i wszystkie zielone



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:19, 13 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Takietam rabatki

"Póki życie trwa..." 21:18, 13 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15246
Do góry
benia9185 napisał(a)
Ten rząd cały "wyleciał" łyso tam teraz i nie mam pomysłu czym sie odsłonic od drogi? myślałam o bluszczu trójklapowym na siatce,póki co wsadziłam 10szt verigatusa ponoc radzi sobie w cieniu? ale zima dalej łyso bedzie Może w ogóle przeniose te rośliny w inna cześc ogrodu ,bo i hortensje teraz jakies słabsze były ,kwiaty małe i byle jakie nie wiem czy to faktycznie przez te dęby za siatka czy chore wszytko i byle jakie od tych porażonych tui?




Takie dorodne tuje i wylecisly? A ile one tam rosly.

Previcur bardzo pomaga. Jeszcze jest jeden srodek dobry dajacy kopa tuja, ale to nie teraz juz za pozno na wiosne mozesz im zaaplikowac. Zapomnialam nazwy ale zaraz zobacze bo wiem jak wyglada.
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:15, 13 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Skarpa w odmianach


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:09, 13 paź 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Zacznijmy od dołu, czyli od trawy strony


Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 21:04, 13 paź 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Okolica świetna. Wymyśliłam po prostu, że nigdzie mi się nie spieszy. Kasę muszę nazbierać. I ponieważ to decyzja raczej już dożywotnia, bo wyprztykam się do zera, może lepiej zainwestować w coś co rzeczywiście będzie mi odpowiadać. Cena nie jest na tyle atrakcyjna, żeby nie porównywać z kupnem łysej działki. Będę więc budować.

Parterowy nowoczesny domek ok 100 metrów. A la stodółka.
Taka, mniejsza






W cieniu - zacieniona 20:57, 13 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Mirka napisał(a)
Bogusiu to ja przegapiłam ten wpis u Ciebie.Próbowałam ukorzeniac z patyka ale bez sukcesu.Spróbuję twoim sposobem w lato.


To jest ta różyczka pnąca,ukorzeniona tym sposobem w ub.roku...niestety nn,dostałam patyczek z piętką od znajomej.Kwitła już latem...
...tak urosła w tym roku...pnie się nad cytryńcem.

W cieniu - zacieniona 20:48, 13 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
bogumila napisał(a)

Aniu...robisz podobnie...i kto tu jest niemożliwy?
jak każda kobieta
Liliowo i kolorowo:) 20:45, 13 paź 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
marba napisał(a)
Piękna jesien u Ciebie, tulipanowiec zachwyca złotym kolorem. Czy on do końca taki złoty, czy przebarwia się później na jeszcze inne kolory?


Tulipanowiec jest widoczny z wszystkich miejsc i z okien i jest w słoncu cały dzień, jest żółty.

Ptasi gaj 20:40, 13 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15246
Do góry
Trochę wczorajszych fot. Dzisiaj po tym wietrze to liści nie ma.









W cieniu - zacieniona 20:40, 13 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
an_tre napisał(a)
jesteś niemożliwa

Aniu...robisz podobnie...i kto tu jest niemożliwy?
Liliowo i kolorowo:) 20:39, 13 paź 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
nebel napisał(a)

Wow, dziękuję bardzo
Pozdrawiam i ślę życzenia pięknej i słonecznej jesieni

Oj mieni się kolorami ogród i cieszy oko bo każdego dnia jego barwy są coraz bardziej intensywne, winobluszcze już liście opadają ale perukowce i klony dopiero zaczynają się odbarwiać.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies