Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród i co dalej 19:17, 13 paź 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
szczerze to raczej bym go na front nie dawała, deszcze go mocno zmęczyły a on raczej sucholubny



juki to fajny pomysl, sama bym parę chętnie przytuliła
bylice też mam, ładniejsza teraz niż czyściec
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 19:17, 13 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Jolu dziekuje
Bedzie na pewno mily. Pogoda ma byc weekendowa a jutro jedziemy do Regensburga na wizyte konczaca operacje na oczy mojego M i male zakupy.

na zakonczenie relacji paprotka adiantum od Justyny


i dalia (zmienila kolor)

tak wygladala kilka dni temu
W moim małym ogródeczku - Dorota 19:10, 13 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Zabawa jest świetna, tylko sprzątania znacznie więcej niż zwykle.



za to radość dziecka bezcenna
Zielonym do góry... 19:09, 13 paź 2017

Dołączył: 31 lip 2016
Posty: 55
Do góry
Krakus napisał(a)
hmm..tych co chyba masz na mysli to jeszcze byc nie może...w oczekiwaniu i napewno coś wrzucę

a z ogrodu to nie ma co pokazywac...leje...chwasty rosną...

jedyne co to rozchodniki moge pokazać...coraz bardzie się zbliżają do siebie kolorem...
jeden



drugi


razem...



i z Helmenem (na chwasty nie patrzeć)



Śliczne te rozchodniki - jaka to odmiana?
Cudnie się komponują z rozplenicą.
Jurajski Ogród 19:08, 13 paź 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10750
Do góry
Tak, Jolu, to miłorząb, a właściwie trzy... W tym roku ślicznie się przebarwiają.

Tu na fotce są dwa, szczepione na wys. ok. 2 metrów, jeszcze opalikowane i ponaciągane taśmami, bo je musieliśmy prostować, ale za jakieś dwa lata myślę, że paliki i taśmy znikną.

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 19:08, 13 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
pamietacie "niebieska glowke chlopca" ktora kupilam jakos w lipcu. Miala malenkie niebieskie kwiatuszki, przekwitla juz dawno ale za to ladnie sie rzrosla i jest dosc duza kepka malych listkow. mam nadzieje, ze za rok da popis jak bedzie kwitnac, no i ze wieksza jeszcze bedzie. Wyrwlaj jej pare chwacikow, krore chcialy o miejsce konkurowac i na wierzch wyszly takie ladne korzonki, co znaczy, ze sie rozlazi.


Sebek pokazywal wrzosy z kapusta a ja mam trawki i bodziszki z kapusta. Posialam i posadzilam kilka niestety tylko jedna przezyla do jesieni ale ladna jest


Kociomietka znow kwitnie
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 19:05, 13 paź 2017


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Iwk4 napisał(a)
klon palmowy 'Atropurpureum' - dziękuję za taką piękną historię i nazwę. Czy on cały rok ma takie wybarwienia?

Iwonko w ciągu sezonu delikatnie zmienia wybarwienie. Dużo zależy też od ilości słoneczka. Na początku wczesn wiosną jest bordowy, później bardziej jasnoczerwony, w lecie najbardziej stonowany, jak mniej słońca to nawet zielenieje, a na jesień daje po oczach purpurą
Koniec kwietnia.

Maj.

Lipiec

Sierpień

Październik

Moja bajka 19:03, 13 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Katkak napisał(a)
/p/153/1533974/original.JPG[/img]
]

piękny ten oczar, ale ta mała ogrodniczka jeszcze piękniejsza
Ukojenie 19:02, 13 paź 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Krolowe w centrum




Wieksza ma 1m szerokosci, mniejsza okolo 80cm.
Wysokosc: wieksza 80cm, mniejsza ok 70cm.
Ogród Eli 18:57, 13 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry


Ogród Eli 18:55, 13 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Tu ma być ogród :) 18:55, 13 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
lindsay80 napisał(a)


Zdjęcia Ci przesyłam na prive.

Na brzozowej też muszę dokonać wiosną zmian bo wszystkie rośliny w sezonie zostają przykryte gigantycznymi rozplenicami Hameln.

Tak to było zaraz po posadzeniu wszystkiego - to zdjęcie jest z czasów, jak było tam 5 brzóz, tej wiosny znacznie tą rabatę powiększyłam i dosadziliśmy 3 brzozy.






Dziękuję Ci bardzo - foty odebrałam

Całą zima na planowanie przed nami, więc ze spokojem coś może między czasie nas natchnie... ja w sumie odraczam ten temat którąś wiosnę już... co by pewna być zmian


ps. Fotki ogrodu masz jak zawsze klasa
Ogród Eli 18:53, 13 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Ogród Eli 18:52, 13 paź 2017


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Zaglądam, a tu nie ma jesiennych fot, proszę się nie lenić tylko wstawiać nowe zdjęcia.

już som
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 18:52, 13 paź 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Haniu nie powiekszylam i za chwile stadko zniknie. Przeiory juz sa stare maja conajmniej dwa lata a niektore i trzy. Przez zime nie niosa jaj i tylko trzeba codziennie do nich zagladac. Postanowilismy wiec zjesc na obiad a wiosna kupic nowe (wiem wiem zraz bedziecie krzyczec ale to zwierzeta hodowlane, wprawdzie trzymamy je dla jaj ale miesko tez maja dobre )

Dla was jeszcze druga grupa owiec, ktora niedlugo bedzie miala male (czesc z nich).



dzis troche poplewilam i przy okazji maricnki zmienily miejsce razem rosly niskie bladorozowe i wysokie niebieskie.

Niskie przesadzilam na rabate z hortkami i rozchodnikami przy garazu


a wysokie na nowa rabatke przy grillu

Jak sadzić róże? 18:40, 13 paź 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
Kochani podpowiedzcie, bo nie wiem co i jak mam zrobić
Zamówiłam róże z gołym korzeniem w Rosarium. Przyszły w doniczkach
Przygotowana byłam na ten goły korzeń i czytałam, że sadzimy 3-4 cm poniżej okulizacji.
Czy to samo dotyczy róży w doniczce? Ta "kulka" widoczna na zdjęciu ma być pod ziemią czy nad ziemią?



Czy jakaś Dobra Dusza podpowie


...uDany ogród 18:30, 13 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
pestka56 napisał(a)
I najtańszy ze wszystkich olejowych impregnatów
Dana, a nie myślałaś, żeby pokostem lnianym przed bejcowaniem nasączyć? Chcę tak zrobić, jak na wiosnę będziemy kłaść nowe deski na taras.
A mojemu J bardzo spodobał się okrąglaczek i powiedział, że chce taki pod glicyniową pergolą


Kasiu tani i dobry
Może i mogłam tak zrobić, ale za późno. Jak będziemy robić pomost na stawie tak zrobię
No widzisz doczekasz się swojego podestu Cieszę się bardzo!

Ogród z wilkiem zamkn. 18:21, 13 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Magleska napisał(a)


Czy to perukowiec royal purple?

Jesień piękna u Ciebie. Rabaty kipią kolorami, za dwa lata będziesz miała busz!!!
...uDany ogród 18:20, 13 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
To Was jeszcze pomęczę








...uDany ogród 18:17, 13 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
M też wykończył podest od strony stawu i już mu wpadła myśl do głowy żeby tak wykończyć cały staw 8)



Ja pomalowałam jeszcze raz podest i robiłam zdjęcia

Jesienne impresje








Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies