Ogród i co dalej
19:17, 13 paź 2017
szczerze to raczej bym go na front nie dawała, deszcze go mocno zmęczyły a on raczej sucholubny
juki to fajny pomysl, sama bym parę chętnie przytuliła
bylice też mam, ładniejsza teraz niż czyściec
juki to fajny pomysl, sama bym parę chętnie przytuliła
bylice też mam, ładniejsza teraz niż czyściec