Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród zacząć czas. 09:20, 14 cze 2024


Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 3247
Do góry
Róże powoli kończą pierwsze kwitnienie:


A ta, którą wsadziłam do donicy dopiero będzie kwitnąć (mam nadzieję):
Ogród zacząć czas. 09:18, 14 cze 2024


Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 3247
Do góry
Moje to chyba z rodziną i znajomymi wracają...

Żeby nie było, że u mnie to tylko ślimaki w ogrodzie grasują i nic poza tym- kilka wczorajszych i porannych pstryczków mam.

Maliny na przykład wyjątkowo obrodziły w tym roku:


Na froncie szaleje sesleria i stipa (i szczawik- tutaj sprawdzone pomysły na uwstecznienie też chętnie poznam):
Ogródek Gosi 09:06, 14 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24710
Do góry
Margo2 napisał(a)

Uwielbiam te niebieskie hosty.
Powojnik piękny.
Co to za odmiana ?
Co w tych skrzyniach sądzisz ?
Zacisze Alicji 09:03, 14 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24710
Do góry
Alija napisał(a)

Ależ piękne róże.
Teraz najpiękniejszy czas w ogrodzie z nimi.
Ptasi gaj 09:00, 14 cze 2024


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24710
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)

Pęcherznice mam z dwóch stron od sąsiadów to mogę je obserwować i przycinać nawet bo za dużo wkraczają na mój teren.
Piękny powojnik. Co to za odmiana ?






Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 08:19, 14 cze 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Narsilia napisał(a)
Uwielbiam twoja rabatę wzdłuż wejścia , kocimiętki trzymają się dzielnie pomimo obecności kotka, i już wiem że dam im szansę i miejsce w moim ogrodzie właśnie w tej odmianie która ty masz , no pamiętaj o drzewach wydaje mi się że do tej nowoczesnej bryły ładnie by pasowały odmiany kolumnowe.


Nie pamiętam u kogo, ale Asia wrzucała linka do fajnego porównania kilku kocimiętek, zerknij sobie - https://youtu.be/iLJQFyxgx6k?si=2UublXn3vQCieQTr
Z tej samej serii jest też filmik o szałwiach (te mniej znane odmiany) - https://youtu.be/WHa3_PdJFTo?si=mk931hSkQ4YrQraP

Moje pierwsze myśli dawno temu rownież krążyły wokół kolumnowych z uwagi na brak miejsca. Jednak w mojej ulubionej książce Rosemary Aleksander jest taki fragment, który mnie wybił z tropu.
Małymi krokami-Ogród Wioli 07:59, 14 cze 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Wiolka5_7 napisał(a)


Moja nie miała jeszcze nowych pędów ,więc zawsze cięłam po samej ziemi.

Ale chodzi mi o takie boczne od tych przekwitniętych
Nie da się nie usunąć jak się tnie krótko
Jeszcze kwitnie a już mnóstwo bocznych gałązek z pąkami
Wilczy ogród 07:25, 14 cze 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Magleska napisał(a)
Tawułki koło zwykłej brzozy szaleją


Dla Hani -ta szałwia co Ci dawałam kawalątek -jakaś jaśniejsza na fotce


Tu jeszcze nie plewione ,ale jesienne nasadzenia żyją ,tawułki przed domkiem fajnie się rozrosły
będę ich tu dosadzać






Piekne masz te tawułki. Też nasadziłam sporo tylko moje to maluchy.
Czy u Ciebie rosna w miejscu zacienionym?
W Gąszczu u Tess 03:56, 14 cze 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Tess napisał(a)
I pomyśleć, że kiedyś nie chciałam róż w Gąszczu...

Dobrze że poszłaś po rozum do głowy

Piękne te róże, pięknie ci kwitną
I jakbyś podpisała to mogłabym iść spać dalej
W Gąszczu u Tess 03:10, 14 cze 2024


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
W Gąszczu u Tess 03:06, 14 cze 2024


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
A na rabatach zmienność. Ostatnie kwiaty Artemis i bodziszka, pierwszy kwiatek werbeny i jeżówki...

W Gąszczu u Tess 03:01, 14 cze 2024


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
I pomyśleć, że kiedyś nie chciałam róż w Gąszczu...

Jazz



Novlis



Alden Bisen



Fortuna



Pomponella



Pashmina




NN, kupiłam kiedyś sobie na Dzień Kobiet w lm, bo ładna była w doniczce. A potem do gruntu ;
Ogródek Gosi 22:59, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry


Róża Ghislaine de Feligonde

Ogródek Gosi 22:58, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:57, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:55, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry


Róża St.Swithun
Ogródek Gosi 22:52, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:51, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Ogródek Gosi 22:50, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
An_na napisał(a)
Ooo hohoho Proszę Pani jak mnie się u Pani bardzo podoba


Aniu, bardzo się cieszę

Gosialuk napisał(a)
No i po strachu. Teraz się nie opędzisz od chętnych do zwiedzania. Dobrze, że to lubisz mimo "stresiku" jaki się z tym wiąże.


Stresik zawsze jest.
Teraz znowu mam wizytację dziewczyny z drugiego forum.
W sumie to tych wizytacji to ja juz przeżyłam sporo, ale mimo wszystko adrenalinka jest

Magleska napisał(a)
Lubię fotki
Ślicznie Gosiu


Magda, ja też uwielbiam oglądac zdjęcia z Waszych ogrodów.
To taki odstresowywacz.
Tylko nie zawsze mam czas. Teraz też nie było mnie kilka dni.
Już sobie wyobrażam jakie będe miała zaległości, bo znając już Was, to wiem, że potraficie natrzepać kilkanaście jak nie kilkadziesiąt stron

mirkaka napisał(a)
Fajny ogród, powojniki piękne, róża też niesamowity ma kwiat. Co masz w skrzyniach pod domem, warzywa? od jakiej strony świata są ? Mają tam słońce?


Mirko, skrzynie mam po dwóch stronach domu, po południowej i tam mam warzywa, i po północnej, tam rosną hosty.
Trzeba wykorzystać każde miejsce na sadzenie

Nie było mnie kilka dni.
W ogrodzie prawie nic nie robiłam, bo wracałam do domu bardzo późno.
Nawarstwiło się wiele różnych spraw.
W sumie nie będę miała czasu do niedzieli.
Może uda mi się tylko skosić trawnik, nie licząc podlewania doniczek, bo to trzeba robić codziennie


Dalszy ciąg maja


Ogród z plażą 22:24, 13 cze 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry






Pierwszy gozdzik

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies