Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Magary Dramaty z Rabaty 23:43, 30 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry




Magary Dramaty z Rabaty 23:40, 30 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry
Nie ukrywam, że rabatę przytarasową, i ogólnie rabaty przy domu, uważam za swój ogrodowy sukces
Są nieogrodowiskowe, bo płytkie. Ale u mnie to się przy domu sprawdza, więc forumowe trendy poszły w niepamięć
Kot ma jak wejść na taras bez większych szkód, a ja mam dojście do okiennic
No i mam jak dojść w głąb rabat wiosną Tu brzuszków nie będzie
No i rogownica... Jak kwitnie - wszystko jej wybaczam




Wzgórze chaosu 23:36, 30 maj 2024


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry


Na tym koniec rodkowego szaleństwa. Jutro wrzucę spokojniejsze kadry majowe
Wzgórze chaosu 23:36, 30 maj 2024


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
Wzgórze chaosu 23:36, 30 maj 2024


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
Drugi i ostatni zakątek z rodkami.
Kwitnie tam mój ulubiony rododendron. Zaczyna na ostro przechodząc stopniowo w szeroką gamę pasteli.
Nazwy nie pamiętam a szkoda bo fajny jest.

Ogród Basi i Romka 23:26, 30 maj 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Basieksp napisał(a)
A teraz hosty, te dwie są naprawdę duże



Piękne są faktura liści taka sama różnią się tylko kolorem.
Obok siebie stwarzają ładny widok. Chyba ta szara mam, ale mi nie rośnie specjalnie muszę ją przesadzić. Może znasz nazwy tych host?

Jeszcze mi się podoba wpis z 30 mają 20.05 na pierwszej focie, liść z jasno zielona obwódką. Też ja mam solidna hosta i dobrze przyrasta.
Ptasi gaj 23:15, 30 maj 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry






Ogród Basi i Romka 23:12, 30 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 10353
Do góry
Basieksp napisał(a)
Na koniec trochę kolorów, tak delikatnie


Basia, co to za cuda??? Jak frezje wyglądają Chcę takie
Ptasi gaj 23:09, 30 maj 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Basieksp napisał(a)
Bardzo mi się podoba hostowisko a irysy prześliczne



Jestem w 4 odmianach zakochana w granatowym, białym, pastelowym niebieskim i trudno opisać w tym poniżej





Ogród Beti 22:55, 30 maj 2024


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 216
Do góry

Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 22:50, 30 maj 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Podobnie jak w zeszłym roku, znów mi jakiś robal zjada brzozy Doorenbos do cna. Wtedy był to płast brzozowiec. Teraz nie mam pewności czy to ponownie on.
Zacisze Alicji 22:00, 30 maj 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Gosialuk napisał(a)


Masz przepiękną rodgersję. Rośnie gdzieś w pobliżu wody?
Wilczy ogród 21:58, 30 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry



No i chyba nic nie powtórzyłam jeszcze raz buziakuję i zmykam
Wilczy ogród 21:54, 30 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry

Wilczy ogród 21:52, 30 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry

Wilczy ogród 21:50, 30 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry

Wilczy ogród 21:50, 30 maj 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Monia81 napisał(a)




poleżałbym
Wilczy ogród 21:48, 30 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry



Wilczy ogród 21:46, 30 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry



Wilczy ogród 21:43, 30 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies