Nie ukrywam, że rabatę przytarasową, i ogólnie rabaty przy domu, uważam za swój ogrodowy sukces
Są nieogrodowiskowe, bo płytkie. Ale u mnie to się przy domu sprawdza, więc forumowe trendy poszły w niepamięć
Kot ma jak wejść na taras bez większych szkód, a ja mam dojście do okiennic
No i mam jak dojść w głąb rabat wiosną Tu brzuszków nie będzie
No i rogownica... Jak kwitnie - wszystko jej wybaczam
Drugi i ostatni zakątek z rodkami.
Kwitnie tam mój ulubiony rododendron. Zaczyna na ostro przechodząc stopniowo w szeroką gamę pasteli.
Nazwy nie pamiętam a szkoda bo fajny jest.
Piękne są faktura liści taka sama różnią się tylko kolorem.
Obok siebie stwarzają ładny widok. Chyba ta szara mam, ale mi nie rośnie specjalnie muszę ją przesadzić. Może znasz nazwy tych host?
Jeszcze mi się podoba wpis z 30 mają 20.05 na pierwszej focie, liść z jasno zielona obwódką. Też ja mam solidna hosta i dobrze przyrasta.
Podobnie jak w zeszłym roku, znów mi jakiś robal zjada brzozy Doorenbos do cna. Wtedy był to płast brzozowiec. Teraz nie mam pewności czy to ponownie on.