Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 13:24, 21 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ketmia ogromna
była stale biała pełna,z bordowym oczkiem, a już w poprzednim roku zaczęła kolory zmieniać, w tym nadal to trwa, w sumie fajnie


kupna limka na pniu, 3 sezon
ta moja z patyka na pniu, po 2 sezonach nie gorsza, różnica że za darmo, ta była za 54 zł
po prawej w tle widoczna rutewka
zabieram je stąd, choć chciałam tę mgiełkę tu, ale źle im

W cieniu - zacieniona 13:23, 21 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
bogumila napisał(a)
...od wczoraj pada...końca nie widać


przepiękne!
dla takiego widoku i deszcz mogłabym znosić
Lubię go :) 13:22, 21 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Do góry
lutroja napisał(a)



Ale masz piękne kulaski bukszpanowe

ps. Werbena śliczna... ale uwagę moją piesio przykuł - jaki mądry... do cienia się schował
W cieniu - zacieniona 13:20, 21 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...od wczoraj pada...końca nie widać.
Miłkowo - sezon 2016-2022 13:16, 21 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
i po deszczu tak
ale h. Grandiflora super sztywna, ma rok, obiecująco się zapowiada
jeżówki siewki fajnie kolorem wpasowane, bo to jednak loteria

budy nadal nie przemalowałam
psy mi tu psocą, czekam jak przestaną




w lesie
anabelki leza na ogrodowych i hostach
za rok ten problem usunę

Tonący w bieli 13:16, 21 lip 2017


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
a kilka dni później śnieg

Lubię go :) 13:14, 21 lip 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
Do góry
Pierwszy raz posadziłam werbenę i pokochałam ją od razu
ja kupowałam sadzonki, a z nasion siana też taka wyrasta ?


Tonący w bieli 13:14, 21 lip 2017


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Święta, Święta
Tonący w bieli 13:10, 21 lip 2017


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
dynie mają się dobrze
Uchiki Kuri


i ozdobne Baby Boo
Moja codzienność - ogród Oli 13:06, 21 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
leon60 napisał(a)

tak wyglądały po dzieleniu (maj 2016)



Eeee to ładne sadzonki Swoje ML to nawet nie takie dzieliłem na cztery

Też uważam, że podlewanie konewką albo wiaderkiem jest bardziej efektywne. Chociaż nauczyłem się też zostawiać wachlarz gdzieś na pół godziny i sobie wtedy zasuwam gdzie indziej. Tylko, że przy moich zakrętach i zmiennym ciśnieniu wody też nie zdaje to do końca egzaminu
Miłkowo - sezon 2016-2022 13:04, 21 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
posłuchałam Hanuś, ścięłam truskawki, pokazał się kwiat
zdjęcia w deszczowy poranek

Susan postanowiła kwitnąć na nowo

dałam synowi ten kpl na balkon, kupił sobie nowy i ten wrócił do mnie

tawułki Arendsa
nazwy nie pamiętam, są dużo niższe i później kwitną, tez ciut inny kwiatostan
Ogród Hrabiego 12:57, 21 lip 2017


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Do góry
2017

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 12:55, 21 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
AniMa napisał(a)
Pokażę Wam co właśnie robi mój kot na fotelu na którym ma zakaz siadania...od razu widać, ze panci nie ma w domu



Przylapany na gorącym uczynku, ale chyba nic sobie z tego nie robi

Booooszeee jaki piękny fotel. Oczywiście Kotek też bez dwóch zdań ale fotel i katek razem to po prostu ... łzy mam w oczach. Piękne połączenie.


Co do hakone to u mnie też nie chciałam rosnąć. Najpierw była na słońcu i lipa a potem ją przesadziłam w cień i też lipa. Po 5 latach dawania jej szansy została wyautowana.
Ale możliwe że to z powodu kory jak pisze Milka. Nie wiedziałam tego. Teraz trochę mi głupio.
Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 12:51, 21 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
AniMa napisał(a)
Pokażę Wam co właśnie robi mój kot na fotelu na którym ma zakaz siadania...od razu widać, ze panci nie ma w domu



Przylapany na gorącym uczynku, ale chyba nic sobie z tego nie robi

Foto skradło moje serce uwielbiam.
A ściąć masz to co na górze, te jakby 2 badylki, stojąc nad tym i od razu formując stożek
Co się dzieje z thują? 12:47, 21 lip 2017

Dołączył: 21 lip 2017
Posty: 1
Do góry
Podpinam sie pod temat


Nigdy nie mialam ogrodu - zawsze mieszkalam w bloku. Od 2013 roku mieszkam w nieduzym domku w Irlandii no i jest wkoncu ogrod. W pierwszym roku zagospodarowalismy trawnik - firma wymienila podloze i rozlozyla piekny trawnik z rolki. Po roku zalowalam bo mimo serca jakie wlozylam w pielegnacje trawnika wygladal on co sezon gorzej. Teraz jest juz lepiej ale cos sie stalo w naszymi drzewkami. Niestety nie wiem co to sa za drzewka ( dostalismy je w prezencie w 2015r) i wszystko bylo ok az do tej wiosny. Probowalam szukac odpowiedzi na internecie, w tutejszych sklepach ogrodniczych ale nie widze poprawy Wiec mam nadzieje ze ktos mi pomoze

Po przesadzeniu roza tez podumiera i cos zjada moja konwalie.
Pomocy



Tonący w bieli 12:46, 21 lip 2017


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Historia pewnego arbuza...



;( ;( ;(
Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 12:43, 21 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
Iwonka pokaż mi mniej więcej gdzie ciachnąć?
Tonący w bieli 12:41, 21 lip 2017


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Pomidorlandia:
przekopanie i obornik

aklimatyzacja

sadzenie i podwiązanie
Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 12:38, 21 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
Pokażę Wam co właśnie robi mój kot na fotelu na którym ma zakaz siadania...od razu widać, ze panci nie ma w domu



Przylapany na gorącym uczynku, ale chyba nic sobie z tego nie robi
Tonący w bieli 12:37, 21 lip 2017


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
powstała też obudowa wanny, którą dostałam po moim wujku, który uprawiał pomidory- zapewne dlatego tak dobrze rosną - gdy już mąż solidnie ją zbił, okazało się, że źle wymierzyłam i jest za mała hahaha

ostatecznie udało się to naprawić

wzdłuż folii posadziłam pozostałe pomidory- bo miałam ich OGROM
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies