powstała też obudowa wanny, którą dostałam po moim wujku, który uprawiał pomidory- zapewne dlatego tak dobrze rosną - gdy już mąż solidnie ją zbił, okazało się, że źle wymierzyłam i jest za mała hahaha
ostatecznie udało się to naprawić
wzdłuż folii posadziłam pozostałe pomidory- bo miałam ich OGROM
bardzo ładna hortensja - bobo albo wyzsza limelight z miskantów polecam gracillimus wieksze rosna sirene silberspinne grosse fontane thuja danica jak najbardziej bardzo ładnie z tymi zestawami komponuje sie krzewuszka veriegata
A to czemu???
Co narozrabiały?
Będę ukorzeniać te
Czy też dla Ciebie sadzonki zrobić? Chyba 2-3 lata temu robiłam dla Ewy i tydzień temu podziwiałam, piękny i zgrabny krzaczek.
To są 2, biała i 3-kolorowa, kwiaty mniejsze, ale mnóstwo i pędy są sztywne mimo ulew, takie mi właśnie trzeba, aby nie martwić się podpórkami.
Rutewka od Ciebie, cała w pąkach
Szybko śmigła.
a w cieniu tak mi rutewka kwitnie, rok temu sadzona, tzn ciut słońca jednak ma
Mam 2, 3,4 i 5 letnie
Te trawy o których u Ciebie pisałam, też podobnej wielkości.
tu 3 sezon hakone
połączyły się 2 sztuki, dosadzona 3, ale nie wiem czy jej nie zabiorę stąd.
Nie chciałabym wyjść na ignorantkę co to upiera się i odrzuca dobre rady. Trochę się chyba pogubiłam. Gdzie byście kochane widziały te kamiory. Przyznam,że M pewnie ucieszył by się gdyby tam zostały bo nie musiał by ich przenosić daleko. One są naprawdę duże. Narysujcie mi to proszę bo juz nie wiem sama gdzie jest za świerkiem gdzie z jednej strony
które się nieźle rozszalały...
na tym zdjęciu widać też nowego Lilaka- Madame Lemoine, dwie borówki: Patriot i Bluecrop, ziemniaki w workach i czarną porzeczkę od mojej mamy.