Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z łezką II 10:41, 21 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
pestka56 napisał(a)
Monardy i...





...jako rekompensata za brak wątku różyczki



Piękne są, widoczne z daleka, ładne listki...podobają mi się

Różyskami oczy nacieszyłam
Ogród w remoncie 10:40, 21 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 10:39, 21 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
Nie patrzeć na bałagan po cięciu buksów - i tak będzie dokładana wywiana przez wichury kora...kiedyś


Ogród na glinie 10:27, 21 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
i coś dla oka




Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 10:27, 21 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
I moje takie tam - nawet niezbyt zarośnięte
Frontowo zza płota(czeka na dokończenie obrzeży i rozsypanie kamyczków - nadal nie znalazłam idealnego koloru w dobrej cenie....)



Coś jeszcze, coś więcej... 10:27, 21 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Sebek napisał(a)





Kiedy ja się doczekam takiej Annabelki

Z takiego trawnika też bym nie schodziła...słodziak
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:24, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Jeszcze pomidorki i tytułowy, lanckoroński widoczek.
Ogród w remoncie 10:24, 21 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Annabelki w tym roku mam fatalne. Obżarte przez mszyce ledwo kwitną. A miały być piękne
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:23, 21 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
margaretka3 napisał(a)

Tak, mam sporo słońca i ciepełka, i równie dużo kamieni wokół domu...
Drenaż opaskowy, bo taki robimy, a właściwie poprawiamy źle zrobiony. Rura drenażowa przy fundamentach domu powinna być owinięta geowłókniną (u nas jej nie było) i zasypana kamieniem, a nie ziemią (jak na wielu odcinkach było u nas). To tak w ogólności.
Ale różanka uratowana, w szczególności perowskia...


Gosiu, u nas została właśnie dawno temu zasypana ziemią, może trochę kamieni było przy okazji. A ja nawet nie wiedziałam jak to się robi.

Piękne delikatne kompozycje sprawiają tyle radości podczas oglądania.
Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole 10:21, 21 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Do góry
Wstawiam obiecane fotki, ale zanim moje to najpierw trzebnicki skate park - wzór do naśladowania???? Kiedyś były tam stożki z trzmieliny, teraz wymienili na bukszpany....Bardzo mi sie to podoba....


Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:20, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
aga_podlasie napisał(a)


W to nie wątpię

Jak ja lubię ten odcień jarmużu.
Mój mały ogródeczek :) 10:20, 21 lip 2017


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
Mieczyki
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:14, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
Ala, ten jest w doniczce, może dlatego tak się wyrwał, reszcie też daleko do kwitnienia. Mam sporo nowych odmian i czekam na nie z niecierpliwością.

Jeszcze parę zdjęć i wracam do pracy. Nieczasowa jestem bardzo.


Aga abiko, o tym białym krwawniku Ci mówiłam.

To ten mój nasionkowy liliowiec
Ogród w remoncie 10:09, 21 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Tak jestem ostatnio zaabsorbowana tworzeniem nowej rabaty,że nie zauważam reszty ogrodu. Może to dobrze bo nie zwracam uwagi na panoszące się zielsko
A w ogrodzie coś tam kwitnie.
Ogród na glinie 10:09, 21 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
1 liliowiec wylądował w nogach ambrowca oraz żółta jeżówka
różowa jeszcze nieposadzona, bo szkoda było wyrzucać łubiny
miskanty są potworami



i mój ambrowiec


Liliowo i kolorowo:) 10:06, 21 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)




Danusiu, gdybyś kiedyś wykopywała te liliowce to zrób mi osobną sadzonkę

Te pełne pomarańczowe też śliczne tylko w ogrodzie raczej pomarańczu nie zbieram.

ostatnio mam takie przemyślenia ze mój ogród ze względu na mokry charakter jest stworzony dla liliowców.
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:06, 21 lip 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Do góry
AgataP napisał(a)
Gosia - susza i upały ?? jak rany, u mnie niedobory słonka i deszcze leją non stop. Nie mam kiedy trawy skosić Czuję się jak w krainie deszczowców

Susza u nas przeogromna. W moją glinę nie mogę łopaty wbić. A tyle miałam zrobić...
Chyba mamy dwie strefy klimatyczne w Polsce.
Lubisz cynie. Pierwszy raz mam je tak ładne, zawsze łapały grzyba i padały, w tym roku nie mają go od czego złapać.
Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 10:05, 21 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
margaretka3 napisał(a)
A to miód na moje serce. Pierwszy z nowych rozchodników zaczyna kwitnąć. Cudeńko!

Piękne są rozchodniki, wcześnie u Ciebie zakwitły
Moje (sporo w tym roku posadziłam) jeszcze daleko mają do kwitnienia, jestem ciekawa jakie będa
A jeżówki masz superaśne szkoda, że zmieniają barwę w drugim roku, ale nawet jak tak się dzieje, to warto takie cudeńka posadzić i choć jeden rok cieszyć się oryginalną urodą
Z Pszenicznej ... 10:05, 21 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Do góry
AgataP napisał(a)
Dla Asi - trzcinnik cheju- do

31.08.16



obecnie, jesienią przebarwia się na żółto, ale nie mam zdjecia








ciekawy ten Trzcinnik. Czyli jeszcze nie kwitnie? A na wiosnę rusza tak wcześnie jak kf? Łapie rdzę?
Ogród na glinie 10:02, 21 lip 2017


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Do góry
było i jest


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies