Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 18:24, 19 lip 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
Przyszłyyyyyy z gratisem


W Bylinowym zamawiałaś?...ładne sadzonki ...moje jeżówki dla odmiany przez ślimory zjedzone, koniecznie muszę przesadzić. Buziak
Pszczelarnia 18:22, 19 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Posiedzimy w cieniu magnolii na tarasie .... Wikt: ziemniaki, cukinia, marchewka.





Chętnie przysiąde na tarasie ...a co tam! zasiądę wygodnie i przesiedzę cały dzień ,Nawet przy marchewce
Pięknie u Ciebie Ewo...
Anulajda w raju 18:16, 19 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Mariatheresia ją to uwielbiam ma sztywne pędy,nie choruje kwitnie non stop do puźnej jesieni,długich batów nie wypuszcza a kwiaty utrzymują się bardzo długo,zasychają na krzewie


Bailando następna ulubienica ma te same cechy co poprzedniczka


Soeur Emmanuelle (wolę tą nazwę), piękny klor i kwiat lubię kiedy pąki mają tak mocno różne inne barwy od właściwego kwiatu,zapach specyficzny dobrze że wyczuwalny dopiero przy wetkaniu nosa.Kwiat jest zagadką dla mnie bo nie potrafię go rozgryść kiedy ma zamiar opaść ale dobrze że płatki ma duże to łatwo się zbiera z kory.Czy choruje i wypuszcza baty nie wiem bo mam krzaki sadzone jesienią i wiosną
Pan Maluśkiewicz 18:10, 19 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
Mirellko no nie wiem jak przegapilas moje zdjecia. Skandal

Fotka dla Ciebie


Dziękuję za te piękności - kochana jesteś
A ja już Ci chciałam pisać, że to dziki pęd, ale jak Ewa pisze, że nie to pewnie tak jest
Ogród do odnowy 18:07, 19 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
dzisiejsze znaleziska: barbula White Surprise - to ta o listkach biało obrzeżonych (ta żółto brzega ubiegłoroczna sadzonka) i Scabiosa Barocca



raz piszą, że gleba może być kwaśna, inni, że z wapnem - i bądź tu człowieku mądry?


ładna ta scabiosa...
a barbula rzeczywiscie inna, ale ja nie koniecznie chce takie liscie dwukolorowe
barbule wole chyba w jednym kolorze
Migawki z ogródka 18:00, 19 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
szerokie kadry to w moim przypadku pojęcie względne
Miłkowo - sezon 2016-2022 17:58, 19 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
Milka napisał(a)

Pewnie wszyscy lubimy biżuterie ogrodową
ten sliczny, ale chyba miejscówke zmienię


rutewka


sliczne liliowce
a co to za rutewka z takimi wielkimi kwiatami ?? bardzo fajna...
Ogród do odnowy 17:58, 19 lip 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
ileż owadów zwabiły czosnki





Dicentra spectabilis 'White Gold' serduszka piękne




a wydawało się, że już dawno powinny zakończyć kwitnienie?
Miłkowo - sezon 2016-2022 17:58, 19 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Agania napisał(a)

Irenko Ciebie rozpoznaję bez mrugnięcia okiem, ale roślinki obok nie, a wygląda mi znajomo?...świetna spotkaniowa foto relacja...ogród przepiękny, elaty ech...szacun dla pracy

Ha ha, trudno nie poznać, jak się zna
Dzięki Aganiu.
Ta roslina, to szkarłatka amerykańska.
Właśnie kwiatostan czerwienieje

ma cudowne, limonkowe liście, jest bezproblemowa, odporna na choroby i suszę
rosnie w korzeniach świerkó
Pan Maluśkiewicz 17:54, 19 lip 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
Mirellko no nie wiem jak przegapilas moje zdjecia. Skandal

Fotka dla Ciebie

Miłkowo - sezon 2016-2022 17:53, 19 lip 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Milka napisał(a)

Najlepiej rozmnaża się ogrodowe wiosną, z gwarancją kwitnienia.
Te tez były w donicy, przyszedł mróz i je załatwił, ścięłam do zera i do gruntu i odbiły, choć nie zakwitły, ale za to za rok juz obficie. Jejku, nie pamiętam, co ja kupiłam rok temu??? Kiedy i gdzie??? Pytasz o te z Niemiec, tak i one juz kwitną, nie sfociłam, zapomniałam



O te



Miłkowo - sezon 2016-2022 17:51, 19 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Agania napisał(a)


Nie muszę zgadywać czuję od razu rękę Sylwii...eMa Sylwii znam, ale pociąg Sylwii do detali też i jaszurkę poznaję z ogrodu Kasiek niespodzianki

Pewnie wszyscy lubimy biżuterie ogrodową
ten sliczny, ale chyba miejscówke zmienię


rutewka

limki pod miłorzębami, giganty
Pan Maluśkiewicz 17:44, 19 lip 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Do góry
Co z moją Jude. Ma taki pęd, ktory jest różowy. Wyrasta nad miejscem szczepienia. Liście są jak u angielek. Ale rosnie mocno, jest gruby. Ma czerwone kolce. Rosnie silnie w górę. Nie ma pąków kwiatowych.


Miłkowo - sezon 2016-2022 17:42, 19 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Agania napisał(a)


Klamociara to ja jestem...a u Ciebie nie wiem na czym się skupić i co opisać zacytowałam tak na szybko pod wpływem chwili, ale to znasz...jeżówka na tle buka trikolor zadecydowała
Rutewki cudne monardy te różowe mnie po po porostu kręcą...Annabelki dopiero posadziłam i mi ślimaki zeżarły łotry przebrzydłe...niebieskich koralików akurat mi zabrakło
...lecę czytać relację ze spotkania

Aganiu dzięki
Ja z premedytacja morduję slimory



Blaski i cienie nowego życia 17:42, 19 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Piękne masz te liliowce, te żólte to duże, jak będziesz chciała inne kolory to mów możesz zobaczyc u mnie są nowe zdjęcia i wczoraj też były przecież nowe zdjęcia zapewne w basenie czas spędzasz? Ciepełko: U nas susza za duża. Pozdrawiam


Nie mam rozłożonego w tym roku basenu. Na fotki wpadnę i liliowce też

Moje kwiaty duże a liście strasznie marne

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 17:41, 19 lip 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 17:38, 19 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
a tymczasem rododendron w pełni kwitnienia



a taki widok sie ukazuje jak sie wchodzi do ogrodu zza garażu


i jeszcze hortensja w donicy


i boscobel ktora bosko pachnie inaczej, troche nietypowo

Anna i Ogród 17:36, 19 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
frezja napisał(a)


Dobrze wiedzieć ? robi wrażenie. Ta zasłonka to na tarasie? pokaż, jeśli możesz szerszy kadr.

To altana

Blaski i cienie nowego życia 17:35, 19 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Uleńko ten biały liliowiec to jednak nie jest ode mnie bo jak mój zakwitł to się okazało że nie wywija tak mocno płatków do tyłu i chyba jest jednak bardziej żólty od Twojego. Jak Ci sie rozrosnie to zamawiam mały pęd ,w zamian moge przysłac inne.



Oczywiście że pierwsza dostaniesz. Przecież od Ciebie zaczął się ten pomysł.

Miłkowo - sezon 2016-2022 17:35, 19 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Monia81 napisał(a)
No i trafiłam na zdjątka ależ cudnie, piękne te hortki masz Irenko faktycznie bardzo fajnie wygląda na obwódce ten cis i wyróżnia się kolorystycznie a rowerowe pomidorki, bomba

Jest chwila, to wklejam
Świetny ten cis i każdemu polecam.
No i pomidorki są
i hortensja Gret Star rusza


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies