Basia - w tym roku mam kilka odmian małe Cherry.
Malinowy Ożarowski
Faworit
Krakus
Saint Pierre
Ostatni i pierwszy jest na dworze.
Cherry już dojrzewa, z Saint Pierre najmłodsza wnuczka dziś zerwała jasnego zielonego wielkiego pomidora i krzyczy mniam, mniam.
Ten co w mnożarce na zdjęciu to Malinowy ożarowski.
Kawciu, jesteś pewna, że to Silvery? Moje mają węższe i mniej mięsiste listki. Ta trawka na tym zdjęciu rzeczywiście bardziej ID przypomina.
A pysznogłówki masz przepiękne.
Lubię patrzeć na ogród podczas zajęć kuchennych. Kwitnące hortensje radują moje oczy. Fajnie dojrzewa ta rabata. Co prawda działka naprzeciw jest jeszcze wciąż niezagospodarowana i straszy, ale można spuścić wzrok.
Witajcie kochane ogrodniczki. Ula i Alicja dzięki za wizytę u mnie.
Ostatnio nie miałam czasu , padało u nas, w ogrodzie nic nie robiłam,od piątku jestem na urlopie hurra
Fotki z ostatnich kilku dni