Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W moim małym ogródeczku - Dorota 22:32, 16 lip 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Żywopłotki cisowe. 22:31, 16 lip 2017


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
gobasia napisał(a)
dorodne pomidory...
na ostatnim zdjeciu -co to za odmiana taka plenna wspomagałaś zapylanie?


Basia - w tym roku mam kilka odmian małe Cherry.
Malinowy Ożarowski
Faworit
Krakus
Saint Pierre
Ostatni i pierwszy jest na dworze.
Cherry już dojrzewa, z Saint Pierre najmłodsza wnuczka dziś zerwała jasnego zielonego wielkiego pomidora i krzyczy mniam, mniam.

Ten co w mnożarce na zdjęciu to Malinowy ożarowski.

tu Krakus
Ogrodowa przygoda Łukasza II 22:30, 16 lip 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Do góry
Zdjęcia bylinowej na dzisiaj zaserwuję
W wersji skompresowanej..


Czosnki już 3 tydzień wycinam ale za to żywopłot grabowy obcięty, jeszcze pójdzie 40cm do góry.


Droga do spełnienia 22:29, 16 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Kawa napisał(a)
obiecałam fotki silverów dla Pauli
oto one



Kawciu, jesteś pewna, że to Silvery? Moje mają węższe i mniej mięsiste listki. Ta trawka na tym zdjęciu rzeczywiście bardziej ID przypomina.
A pysznogłówki masz przepiękne.
Kwiaty we włosach 22:29, 16 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
moje ukochane róże







Sezon 2017 u Hanusi 22:27, 16 lip 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Bez przesady, w szeregi księżn nie wybieram się wpasowywać!

Ale klolorow ci u mnie dostatek! Od wiosny aż po jesień!

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:26, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Daleka droga do ogrodu....... 22:25, 16 lip 2017


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Do góry


Klon Crimson Centry
Daleka droga do ogrodu....... 22:24, 16 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Anetka napisał(a)
Moje pierwsze drzewa już sobie rosną. Wypatrzone na ogrodowisku umbry.

Jaki tu spokój, na tym zdjęciu
Ogród w Klein Kottorz 22:24, 16 lip 2017


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Letnie kątki i zakątki:













Ogródek Ewy 22:22, 16 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Nallar napisał(a)
Nie wszyscy lubią ten kolor w ogrodach, ale mnie on jakoś nie przeszkadza.







Nieprawda, ze nie lubią
Ja od ubiegłego roku tworzę rabatę żółto-białą
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:21, 16 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Agania napisał(a)


Kasiu zmienić dużo muszę, tylko mój wysiłek prowadzi do delikatnego nakłonienia eMa
On nie dopuszcza zasypania 3 oczka, ale jego przesunięcie częściowym zasypaniem taak...i tak powoli się
realizuje tu i tam

Wrzosowisko wypacykował
nad kancikami dalej pracujemy




Takich ujęć Twojego ogrodu nie widziałam. Super Kanciki na zakrętach też mam

I wypad fajny
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:16, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Ciachnięcie

odcinam się od razu tarasowymi


To tu- to tam- łopatkę mam ! 22:15, 16 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Lubię patrzeć na ogród podczas zajęć kuchennych. Kwitnące hortensje radują moje oczy. Fajnie dojrzewa ta rabata. Co prawda działka naprzeciw jest jeszcze wciąż niezagospodarowana i straszy, ale można spuścić wzrok.




Takie tamy







Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:15, 16 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Pomponella, trochę obskubana z brązowych płatków







Kwiaty we włosach 22:15, 16 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Witajcie kochane ogrodniczki.
Ula i Alicja dzięki za wizytę u mnie.
Ostatnio nie miałam czasu , padało u nas, w ogrodzie nic nie robiłam,od piątku jestem na urlopie hurra
Fotki z ostatnich kilku dni

budleja



pięciornik



lilie



zawilec

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 22:11, 16 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Dziewanna niepisana królowa polskich łąk i jak się okazuje ogrodów
pokochała mój ogród, sama się przyniosła i rok w rok się wysiewa





Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:11, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry


przycięłam jałowca po prawej widać?

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 22:09, 16 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Agania napisał(a)


Fajna jest w kolorze i przeciw ekspansji chwastów



Ożankę bym sobie u Ciebie zamówiła
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies