Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Anna i Ogród 20:13, 16 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry


Aniu te czerwone kwiatki to nachyłek czy rudbekia?
Ogród w skali mikro cz.II 20:13, 16 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
gierczusia napisał(a)

Red baron z jeżówkami wymiatają



zgadzam sie
miłego poniedziałku
Mój ogród pod górkę... 20:06, 16 lip 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Giardina

MW

Alexandra of Kent

I kwitnący w lipcu ciemiernik
Mój ogród pod górkę... 20:04, 16 lip 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry



Mój ogród pod górkę... 20:02, 16 lip 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry



Gożdzikowa - wiejski ogród 20:02, 16 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
gobasia napisał(a)
Witam sobotnio


Basiu te pomarańczowe z prawej strony to rudbekie? Chyba podobne widziałam dzisiaj w szkółce ale 15 zł za wymiąchanä i krzywo rosnącą roślinke to przesada i nie wziełam. Pamietasz może nazwę?
Mój ogród pod górkę... 20:00, 16 lip 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry



Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 19:58, 16 lip 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
moje male dziela krawieckie

Torby na zakupy


Torebki


i piorniczki

Mój ogród pod górkę... 19:57, 16 lip 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Kochani, poległam!
Deweloper od 30 czerwca znów buduje Złożył aneks do projektu i zażalenie, o czym nawet nie zostaliśmy powiadomieni. Urząd przewleka postępowanie, nie uwzględnia nas w postępowaniu jako strony. Nikomu z wiedzą o kodeksie postępowania administracyjnego takie postępowanie nie mieści się w głowie!
Nie wiem ile jeszcze starczy mi sił i determinacji


A teraz trochę wieści obrazkowych z górki



Tu narazie jest ściernisko... 19:47, 16 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
No jeszcze 4 purpurowe rudbekie. Tymczasowo posadzone w warzywniku. Nie patrzymy na zielsko

Tu narazie jest ściernisko... 19:44, 16 lip 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
A oto łupy z dzisiejszego wypadu z Emusiem do szkółki. On ma siupa na punkcie budleji więc przybyły nam kolejne trzy.

Wytargałam też wymarzonego grujecznika.
Ogrodula 19:20, 16 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
Do góry
Ta cięta kalina wyglądała tak.
Lilie - Lilium 19:17, 16 lip 2017


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Lilie drzewiaste szaleją



Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 19:14, 16 lip 2017


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Lilie drzewiaste szaleją


Sezon 2017 u Hanusi 18:53, 16 lip 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Trafiłaś w sedno, Basiu!
Gożdzikowa - wiejski ogród 18:43, 16 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
Basilikum napisał(a)
i piekne monardy masz


monardę mam tylko fioletową ...teraz królują liliowce i zaczynaja jeżówki

Gożdzikowa - wiejski ogród 18:40, 16 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
asiak napisał(a)
Piękne sobotnie widoczki


dziękuję Asiu trochę się zapogodzilo to wszystko ruszyło z kwitnieniem

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 18:15, 16 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry


Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 18:12, 16 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ogród Gosi jest pełen kolorów i pieknych roślin. Rosną u niej niesamowicie.

Aparat nie jest w stanie oddać tego co widziałyśmy oczami



cdn
Ogród Mirelli 18:12, 16 lip 2017


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
MirellaB napisał(a)
Rabata z hortensjami ogrodowymi obecnie podoba mi się najbardziej w moim ogrodzie







Bajka!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies