Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Bawarka 16:32, 15 lip 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry


Nie do umordowania...rubens. Ostatki


Bawarka 16:31, 15 lip 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Jeszcze on a juz dzien


Z pania rosa i kubkiem porannej herbaty...



Ogród na piasku i z wielkim murem 16:31, 15 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Stan obecny:

Ogród na piasku i z wielkim murem 16:28, 15 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
a teraz retrospekcja:
tak było w 2014 roku:


a to rok 2013


I już starczy tego badziewia nie mogę uwierzyć, że kiedyś tak było, zaprzeczać faktom jednak nie zamierzam
Tu ma być ogród :) 16:09, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Kawa napisał(a)
ślicznie masz
te jeżówki przy grackach sliczne - mus mieć


to odmiana Sensation Double - teraz nie umiem jej nigdzie spotkać, ale świetna jest



Tu ma być ogród :) 15:56, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
malkul napisał(a)
twoja dichondra to jakieś potwory hihihihihihih bosoko


bo ja już kupiłam wielkie sadzonki.

A wiesz jak ona się łatwo korzeni? Niektóre gałązki zanurkowały w doniczkach obok i wypuściły korzonki

Jeżówka - Echinacea 15:54, 15 lip 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry

Meteor Red
Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 15:51, 15 lip 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Na te jeszcze poczekam - one maja najmniej słońca i są najpóźniej.





Na środku rośnie róża na pniu prawie jej nie widać. Zobaczymy jak pokaże kolor. A hortki są wyższe tu ode mnie.

Tu ma być ogród :) 15:50, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
malkul napisał(a)
tedługasne kutasiki to co to jest? biale i te ciemne?


Te długaśne kutasiki to liatry, sporo białych się mi trafiło w mieszance, którą w Biedrze kupiłam.

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 15:48, 15 lip 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
tu powojnik rywalizuje z Limką



I inne widoki

Tu ma być ogród :) 15:48, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
ren133 napisał(a)


Variegatusy robią fajną robotę pod oknem


Zaczynają przejmować kontrolę nad tą rabatą, ale muszę je jakoś podwiązać bo trochę się zaczynają rozłazić, a gdzie tam jeszcze koniec lata.





Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 15:45, 15 lip 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
hortki jeszcze czekają, oprócz Anabelki

Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 15:43, 15 lip 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
i kolejna rabatka, ale tu już na różowo


Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 15:41, 15 lip 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Rabata - zwana jajkiem - i jeżówki w porannej mgle.

Tu ma być ogród :) 15:30, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Makao_J napisał(a)
Mi ta róża przypomina Princess Alexsandra of Kent. I też tak się kwiatki przewieszają w dół.

A może dostałaś Mary Ann.


Ania, brawo! Dobry strzał - Pan z F napisał, że to Mary Ann - niezła jesteś

I na Twoją prośbę szklarnia z dziś - widać, że tylko ten krzak przy wejściu sięga sufitu, reszta jeszcze spoko.




Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 15:15, 15 lip 2017


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Do góry
Kilka fotek z dzisiaj. Czekam na hortki bo mam smutny ogród. Cos trzeba zmienić w przyszłości. Jak nic muszę wchodzić w "wiejskie" kwiaty


Ogrodówki posadzone w jednym miejscu - te same, a zawsze kwitna inaczej.



Ogród - Brzóstowa 15:15, 15 lip 2017


Dołączył: 10 maj 2015
Posty: 580
Do góry
Jeszcze 6 zostało - deszcz mnie przegonił




Ogród z łezką II 14:46, 15 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
C.d.n.
Muszę uciekać...

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies