Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

paulaa 09:39, 29 cze 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
U nas dzis wieje tak, że połowa nasionek tych jeszcze niewykiełkowanych poszła papa nie wiem co to będzie z tego trawnika. Wszędzie zaczęło się zielenić a jest taki plac, że ta trawa tam nie chce ruszyć.

Ewelina Witam witam rzeczywiście zza płotu niemal już wcześniej podglądałam Twój ogród, ale teraz już takiego oczopląsu dostałam od tych Waszych pięknych ujęć na Ogrodowisku, że robię sobie przerwę

Ela Dziękuję za wszystkie cenne rady. Coś takiego trzebaby tam właśnie zrobić. Co do bluszczu czy innego pnącza tak byłoby najłatwiej ale to jest siatka sąsiada i musiałabym go poprosić o zgodę a on zaraz tam ma borówki amerykańskie więc mu nie na rękę zasłanianie śłońca.

Muszę nabrać trochę dystansu do tego mojego ogródka i dobrze zastanowić co mi się naprawdę podoba
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 09:46, 29 cze 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280

Tak to wygląda. Jak widać ten plac jest golutki (może jakieś pojedynczaki tam kiełkują), ale tam musi być jakiś chyba sam piach bo podlewamy najwięcej a najszybciej ziemia wysycha. Tłumaczę sobie, że to dopiero tydzień i jeszcze te inne gatunki w ogóle nie wystartowały ale narazie to śmiesznie wygląda.
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
kasia_c 10:01, 29 cze 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Ładnie trawka wschodzi. U mnie jak wschodziła też na środku miałam placek. Potem się zagęścił. Teraz nie widać różnicy.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
paulaa 22:19, 04 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Trawka powoli się zieleni ale do perfekcji jej daleko, tymczasem na rabatach chwasty szaleją i jestem załamana. Kawałek przed domem poplewiłam to nie dość, że mi noga z biodra wyskoczyła to jeszcze te chwasty rosną gęsto jak murawa!(zdjęcie jutro)
Tymczasem front tak:

i taras coraz ładniejszy
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Efffa 22:58, 04 lip 2017


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Taras super,a chwasty no cóż...u mnie też nie nadążam,mam nadzieję,że z biodrem to nic poważnego!
Dojrzalam,że chodnik do domu masz z takich samych płyt jak ja.Czy to są płyty z firmy na S,?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
paulaa 23:30, 04 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Efffa napisał(a)
Taras super,a chwasty no cóż...u mnie też nie nadążam,mam nadzieję,że z biodrem to nic poważnego!
Dojrzalam,że chodnik do domu masz z takich samych płyt jak ja.Czy to są płyty z firmy na S,?


Nie mam pojęcia, ale pewnie nie. Nasze były kupowane w Castoramie i nie mam pojecia jakiej firmy a tarasowe sa z Semmelrock.
Mnie to się jeszcze marzy huśtawka na tarasie ale M twierdzi, że nie wejdzie już i się zagraci. Bu

Ps. Z biodrem wszystko ok a jeszcze zaopatrzyłam się dziś w haczkę na długim trzonku
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Marzenaka 23:31, 04 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Coraz fajniejszy trawnik. Z chwastami niestety lekko nie jest...
____________________
Ogród Marzeny
paulaa 14:44, 05 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Obiecane chwaściory

Jak widać nie tylko trawka się zieleni a rabaty też
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 15:04, 05 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Pierwsi goście na tarasie
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 15:32, 05 lip 2017


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Jeszcze taki froncik

I ledwo ruszający ale jednak bok
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies